Novibet Προσφορές*
Εγγραφή στη Novibet. 21+ Ισχύουν Όροι και Προϋποθέσεις
ΕΓΓΡΑΦΗ | 21+ UKGC

Επισκόπηση Αγώνα

Τελευταία Ενημέρωση: 3 μήνες
  • Πληροφορίες
  • Ημερομηνία
    Sunday, 21st June
  • Κατάσταση
    0-0 / FT
  • Ώρα έναρξης
    20:00
  • Πρωτάθλημα
    Vysshaya Liga
  • Αγώνας
    Regular Season - 14
  • Στάδιο
    Stroitel Stadium
No Analysis Yet. Check Back Soon.
No Analysis Yet. Check Back Soon.

SentraGoal Πρόβλεψη

No Summary for this fixture yet. Check Back Again Soon.

Νεότερες Αποδόσεις

Δεν υπάρχουν διαθέσιμες αποδόσεις για το μάτς Shakhter Soligorsk v Ruh Brest. Οι Bookmakers συνήθως καταγράφουν τις αποδόσεις 24 ώρες πριν από την έναρξη του αγώνα, οπότε παρακαλούμε ελέγξτε ξανά αργότερα.

Τελευταίοι Αγώνες

Τελευταίοι 5 Αγώνες
  • Shakhter Soligorsk
    vs
    Ruh Brest
  • Τελευταίοι 5 Αγώνες
  • 80%
    Ποσοστό Νίκης
    0%
  • 10
    Γκολ Υπέρ
    3
  • 2
    Γκολ Κατά
    7
  • 40%
    +2.5 Γκολ
    20%
  • 20%
    G/G
    60%
  • 2.6
    Πόντοι ανά Παιχνίδι
    0.6

Τελευταία Αποτελέσματα

Sunday, 14th June
2-2
Sunday, 7th June
1-0
Saturday, 30th May
0-1
Friday, 22nd May
4-0
Saturday, 16th May
2-0
Sunday, 10th May
0-0
Sunday, 3rd May
4-0
Saturday, 25th April
0-2
Friday, 17th April
1-2
Sunday, 12th April
0-0
Saturday, 4th April
0-0
Saturday, 28th March
0-2
Thursday, 19th March
0-1
Sunday, 14th June
0-1
Saturday, 6th June
1-1
Sunday, 31st May
1-4
Saturday, 23rd May
1-1
Sunday, 17th May
0-0
Saturday, 9th May
2-4
Saturday, 2nd May
1-1
Sunday, 26th April
0-0
Saturday, 18th April
1-0
Monday, 13th April
0-0
Saturday, 4th April
1-0
Friday, 27th March
0-1
Friday, 20th March
0-1
Το αρχικό περιεχόμενο έχει γραφτεί στα Αγγλικά και έχει μεταφραστεί μέσω της Μετάφρασης Google. Συγγνώμη για τις περιέργειες του περιεχομένου καθώς εργαζόμαστε για την παραγωγή πρωτότυπου ελληνικού περιεχομένου.
Χρήσιμες Σελίδες:
Livescore
Κουπόνι ΟΠΑΠ

League Two Table

Ομάδα
ΑΓ
Ν
Ι
Η
Β
ΓκΥ
ΓκΚ
Δ
ΦΟΡΜΑ
ΒΑΑΓ
1Cambridge United
3
2
1
0
7
8
0
8
DWW
2.33
2Port Vale
3
2
1
0
7
4
0
4
DWW
2.33
3Newport County
3
2
1
0
7
5
2
3
WWD
2.33
4Crawley Town
3
2
0
1
6
4
4
0
WWL
2
5Morecambe
3
2
0
1
6
4
7
-3
WLW
2
6Harrogate Town
3
1
2
0
5
6
2
4
DDW
1.67
7Salford City
3
1
2
0
5
6
2
4
DWD
1.67
8Colchester
3
1
2
0
5
3
1
2
DWD
1.67
9Bradford
3
1
2
0
5
4
3
1
WDD
1.67
10Forest Green
3
1
2
0
5
3
2
1
DDW
1.67
11Stevenage
3
1
1
1
4
5
3
2
LWD
1.33
12Walsall
2
1
1
0
4
3
2
1
DW
2
13Leyton Orient
2
1
1
0
4
3
2
1
DW
2
14Scunthorpe
3
1
1
1
4
2
2
0
WLD
1.33
15Exeter City
3
1
1
1
4
4
5
-1
WLD
1.33
16Cheltenham
2
1
0
1
3
4
2
2
WL
1.5
17Carlisle
3
1
0
2
3
2
4
-2
LWL
1
18Mansfield Town
3
0
2
1
2
3
4
-1
LDD
0.67
19Barrow
3
0
2
1
2
3
4
-1
DLD
0.67
20Tranmere
3
0
2
1
2
0
3
-3
DLD
0.67
21Oldham
3
0
0
3
0
2
7
-5
LLL
0
22Bolton
3
0
0
3
0
0
5
-5
LLL
0
23Grimsby
2
0
0
2
0
0
5
-5
LL
0
24Southend
3
0
0
3
0
1
8
-7
LLL
0