Bwin
Προσφορές* Εγγραφής Bwin
ΕΓΓΡΑΦΗ

Επισκόπηση Αγώνα

Τελευταία Ενημέρωση: 2 εβδομάδες
  • Πληροφορίες
  • Ημερομηνία
    Saturday, 20th June
  • Κατάσταση
    0-0 / FT
  • Ώρα έναρξης
    14:00
  • Πρωτάθλημα
    Reserve League
  • Αγώνας
    Regular Season - 14
  • Στάδιο
    N/A
No Analysis Yet. Check Back Soon.
No Analysis Yet. Check Back Soon.

SentraGoal Πρόβλεψη

Likely Outcome: Combo Double chance : Shakhtyor Res. or draws and +1.5 goals - The chart below is a visual representation of Shakhtyor Res. and FK Ruh Brest Res.'s season so far. The 'Prediction' axis uses data to calculate the result with Poisson Distribution. The H2H Goals and Results indicates who is the better of the two sides in their previous meetings.

Πιθανό Αποτέλεσμα: Combo Double chance : Shakhtyor Res. or draws and +1.5 goals - Το παρακάτω διάγραμμα είναι μια οπτική αναπαράσταση της σεζόν των ομάδων Shakhtyor Res. και FK Ruh Brest Res.. Τα στατιστικά στοιχεία 'Πρόβλεψη' του παρακάτω γραφήματος χρησιμοποιούν δεδομένα για τον υπολογισμό του αποτελέσματος με την κατανομή Poisson. Τα γκολ και τα αποτελέσματα του H2H δείχνουν ποια ομάδα είναι η καλύτερη από τις δύο στους προηγούμενους αγώνες τους

Νεότερες Αποδόσεις

  • Αποτέλεσμα Αγώνα
  • 1
    1.62
  • Χ
    4.00
  • 2
    4.00
  • Over / Under
  • Over 0.5 Goals
    N/A
  • Over 1.5 Goals
    N/A
  • Over 2.5 Goals
    1.35
  • Under 0.5 Goals
    N/A
  • Under 1.5 Goals
    N/A
  • Under 2.5 Goals
    3.10

Τελευταίοι Αγώνες

Τελευταίοι 5 Αγώνες
  • Shakhtyor Res.
    vs
    FK Ruh Brest Res.
  • Τελευταίοι 5 Αγώνες
  • 80%
    Ποσοστό Νίκης
    40%
  • 13
    Γκολ Υπέρ
    13
  • 6
    Γκολ Κατά
    12
  • 100%
    +2.5 Γκολ
    80%
  • 100%
    BTTS:ΝΑΙ
    80%
  • 2.4
    Πόντοι ανά Παιχνίδι
    1.4

Τελευταία Αποτελέσματα

Saturday, 13th June
1-3
Saturday, 6th June
3-1
Friday, 29th May
2-1
Thursday, 21st May
2-1
Friday, 15th May
4-1
Saturday, 9th May
3-0
Saturday, 2nd May
0-1
Friday, 24th April
2-4
Thursday, 16th April
4-2
Saturday, 11th April
0-4
Friday, 3rd April
1-1
Friday, 27th March
0-0
Wednesday, 18th March
1-1
Saturday, 13th June
5-4
Friday, 5th June
4-1
Saturday, 30th May
4-0
Friday, 22nd May
3-2
Saturday, 16th May
1-1
Friday, 8th May
4-1
Friday, 1st May
2-0
Saturday, 25th April
3-2
Friday, 17th April
3-1
Sunday, 12th April
0-2
Friday, 3rd April
1-4
Thursday, 26th March
3-0
Thursday, 19th March
2-0
Το αρχικό περιεχόμενο έχει γραφτεί στα Αγγλικά και έχει μεταφραστεί μέσω της Μετάφρασης Google. Συγγνώμη για τις περιέργειες του περιεχομένου καθώς εργαζόμαστε για την παραγωγή πρωτότυπου ελληνικού περιεχομένου. Livescore

More From Reserve League

Friday, 3rd July
Minsk Res.
13:00
Belshina Res.
Ανάλυση
BATE Res.
13:30
Energetyk-BGU Res.
Ανάλυση
Neman Grodno Res.
16:00
Isloch Res.
Ανάλυση
Gorodeya Res.
16:00
Vitebsk Res.
Ανάλυση
Saturday, 4th July
Torpedo Zhodino Res.
18:30
Shakhtyor Res.
Ανάλυση