Novibet Προσφορές*
Εγγραφή στη Novibet. 21+ Ισχύουν Όροι και Προϋποθέσεις
ΕΓΓΡΑΦΗ | 21+ UKGC

Επισκόπηση Αγώνα

Τελευταία Ενημέρωση: 3 μήνες
  • Πληροφορίες
  • Ημερομηνία
    Saturday, 27th June
  • Κατάσταση
    0-0 / FT
  • Ώρα έναρξης
    17:00
  • Πρωτάθλημα
    Viasat Divisionen
  • Αγώνας
    Regular Season - 27
  • Στάδιο
    Hancock Arena
No Analysis Yet. Check Back Soon.
No Analysis Yet. Check Back Soon.

SentraGoal Πρόβλεψη

No Summary for this fixture yet. Check Back Again Soon.

Νεότερες Αποδόσεις

Δεν υπάρχουν διαθέσιμες αποδόσεις για το μάτς Skive v Naestved. Οι Bookmakers συνήθως καταγράφουν τις αποδόσεις 24 ώρες πριν από την έναρξη του αγώνα, οπότε παρακαλούμε ελέγξτε ξανά αργότερα.

Τελευταίοι Αγώνες

Τελευταίοι 5 Αγώνες
  • Skive
    vs
    Naestved
  • Τελευταίοι 5 Αγώνες
  • 40%
    Ποσοστό Νίκης
    20%
  • 6
    Γκολ Υπέρ
    4
  • 7
    Γκολ Κατά
    5
  • 60%
    +2.5 Γκολ
    40%
  • 60%
    G/G
    60%
  • 1.4
    Πόντοι ανά Παιχνίδι
    1

Τελευταία Αποτελέσματα

Wednesday, 24th June
0-1
Saturday, 20th June
0-0
Friday, 12th June
3-2
Tuesday, 9th June
1-2
Friday, 5th June
1-3
Friday, 29th May
1-1
Sunday, 8th March
2-1
Sunday, 1st March
4-2
Sunday, 17th November
0-2
Sunday, 10th November
0-2
Friday, 1st November
1-3
Friday, 25th October
0-0
Sunday, 20th October
1-0
Saturday, 12th October
2-1
Sunday, 6th October
0-2
Saturday, 28th September
3-3
Sunday, 22nd September
4-2
Friday, 13th September
2-2
Friday, 6th September
4-2
Friday, 30th August
1-1
Sunday, 25th August
2-1
Wednesday, 21st August
0-1
Friday, 16th August
0-2
Sunday, 11th August
0-0
Sunday, 4th August
1-1
Sunday, 28th July
3-1
Wednesday, 24th June
1-1
Sunday, 21st June
2-1
Saturday, 13th June
0-0
Wednesday, 10th June
1-0
Sunday, 7th June
2-1
Sunday, 31st May
1-1
Sunday, 8th March
0-0
Saturday, 29th February
1-1
Sunday, 17th November
0-1
Friday, 8th November
2-1
Sunday, 3rd November
1-1
Sunday, 27th October
4-0
Thursday, 24th October
1-3
Sunday, 20th October
1-0
Sunday, 13th October
1-1
Saturday, 5th October
3-1
Sunday, 29th September
2-3
Sunday, 15th September
1-1
Sunday, 8th September
1-0
Friday, 30th August
1-0
Saturday, 24th August
3-0
Wednesday, 21st August
0-1
Sunday, 18th August
1-1
Sunday, 11th August
3-1
Sunday, 4th August
0-2
Sunday, 28th July
3-1
Το αρχικό περιεχόμενο έχει γραφτεί στα Αγγλικά και έχει μεταφραστεί μέσω της Μετάφρασης Google. Συγγνώμη για τις περιέργειες του περιεχομένου καθώς εργαζόμαστε για την παραγωγή πρωτότυπου ελληνικού περιεχομένου.
Χρήσιμες Σελίδες:
Livescore
Κουπόνι ΟΠΑΠ

Maranhense Table

Ομάδα
ΑΓ
Ν
Ι
Η
Β
ΓκΥ
ΓκΚ
Δ
ΦΟΡΜΑ
ΒΑΑΓ
1Moto Club
6
5
1
0
16
10
1
9
WWWDW
2.67
2Sampaio Correa
5
3
1
1
10
13
4
9
LWWDW
2
3Pinheiro
6
3
0
3
9
15
11
4
WWLLL
1.5
4Juventude MA
5
3
0
2
9
7
5
2
WLWWL
1.8
5Imperatriz
5
3
0
2
9
4
3
1
LWWWL
1.8
6Maranhão
5
1
2
2
5
6
7
-1
LLDDW
1
7São José MA
6
1
1
4
4
4
17
-13
LLWDL
0.67
8Cordino
6
0
1
5
1
2
13
-11
LLLDL
0.17

More From Viasat Divisionen

Saturday, 3rd October
Magni
17:00
Thor Akureyri
Ανάλυση
Fram Reykjavik
17:00
Throttur Reykjavik
Ανάλυση
IBV Vestmannaeyjar
17:00
Vestri
Ανάλυση
Vikingur Olafsiik
17:00
Leiknir R.
Ανάλυση
Afturelding
17:00
Grindavik
Ανάλυση
Keflavik
18:00
Leiknir F.
Ανάλυση