Betshop Προσφορές*
Εγγραφή στη Betshop. 21+ Ισχύουν Όροι και Προϋποθέσεις
ΕΓΓΡΑΦΗ | 21+ MGA

Επισκόπηση Αγώνα

Τελευταία Ενημέρωση: 3 μήνες
  • Πληροφορίες
  • Ημερομηνία
    Friday, 19th June
  • Κατάσταση
    0-0 / FT
  • Ώρα έναρξης
    17:00
  • Πρωτάθλημα
    Vysshaya Liga
  • Αγώνας
    Regular Season - 14
  • Στάδιο
    Yunost Stadium
No Analysis Yet. Check Back Soon.
No Analysis Yet. Check Back Soon.

SentraGoal Πρόβλεψη

No Summary for this fixture yet. Check Back Again Soon.

Νεότερες Αποδόσεις

Δεν υπάρχουν διαθέσιμες αποδόσεις για το μάτς Slavia Mozyr v Smolevichi-Sti. Οι Bookmakers συνήθως καταγράφουν τις αποδόσεις 24 ώρες πριν από την έναρξη του αγώνα, οπότε παρακαλούμε ελέγξτε ξανά αργότερα.

Τελευταίοι Αγώνες

Τελευταίοι 5 Αγώνες
  • Slavia Mozyr
    vs
    Smolevichi-Sti
  • Τελευταίοι 5 Αγώνες
  • 20%
    Ποσοστό Νίκης
    20%
  • 5
    Γκολ Υπέρ
    8
  • 9
    Γκολ Κατά
    10
  • 40%
    +2.5 Γκολ
    60%
  • 60%
    G/G
    60%
  • 0.8
    Πόντοι ανά Παιχνίδι
    0.8

Τελευταία Αποτελέσματα

Saturday, 13th June
1-0
Saturday, 6th June
1-3
Saturday, 30th May
2-3
Friday, 22nd May
1-1
Saturday, 16th May
2-0
Saturday, 9th May
0-0
Sunday, 3rd May
2-3
Saturday, 25th April
1-3
Saturday, 18th April
2-1
Monday, 13th April
0-0
Saturday, 4th April
1-2
Saturday, 28th March
2-1
Sunday, 22nd March
3-1
Saturday, 13th June
2-0
Friday, 5th June
4-1
Friday, 29th May
2-1
Sunday, 17th May
0-0
Sunday, 10th May
3-5
Friday, 1st May
1-2
Friday, 24th April
1-3
Friday, 17th April
1-1
Sunday, 12th April
0-0
Sunday, 5th April
0-1
Sunday, 29th March
1-0
Friday, 20th March
1-1
Το αρχικό περιεχόμενο έχει γραφτεί στα Αγγλικά και έχει μεταφραστεί μέσω της Μετάφρασης Google. Συγγνώμη για τις περιέργειες του περιεχομένου καθώς εργαζόμαστε για την παραγωγή πρωτότυπου ελληνικού περιεχομένου.
Χρήσιμες Σελίδες:
Livescore
Κουπόνι ΟΠΑΠ

League Two Table

Ομάδα
ΑΓ
Ν
Ι
Η
Β
ΓκΥ
ΓκΚ
Δ
ΦΟΡΜΑ
ΒΑΑΓ
1Cambridge United
2
2
0
0
6
8
0
8
WW
3
2Port Vale
2
2
0
0
6
4
0
4
WW
3
3Harrogate Town
2
1
1
0
4
6
2
4
DW
2
4Salford City
2
1
1
0
4
6
2
4
WD
2
5Stevenage
2
1
1
0
4
4
1
3
WD
2
6Colchester
2
1
1
0
4
2
0
2
WD
2
7Walsall
2
1
1
0
4
3
2
1
DW
2
8Forest Green
2
1
1
0
4
3
2
1
DW
2
9Leyton Orient
2
1
1
0
4
3
2
1
DW
2
10Newport County
2
1
1
0
4
3
2
1
WD
2
11Cheltenham
2
1
0
1
3
4
2
2
WL
1.5
12Carlisle
2
1
0
1
3
2
3
-1
WL
1.5
13Crawley Town
2
1
0
1
3
1
2
-1
WL
1.5
14Morecambe
2
1
0
1
3
2
6
-4
LW
1.5
15Bradford
2
0
2
0
2
2
2
0
DD
1
16Mansfield Town
2
0
2
0
2
2
2
0
DD
1
17Barrow
2
0
1
1
1
2
3
-1
LD
0.5
18Scunthorpe
2
0
1
1
1
1
2
-1
LD
0.5
19Exeter City
2
0
1
1
1
2
4
-2
LD
0.5
20Tranmere
2
0
1
1
1
0
3
-3
LD
0.5
21Bolton
2
0
0
2
0
0
3
-3
LL
0
22Oldham
2
0
0
2
0
0
4
-4
LL
0
23Grimsby
2
0
0
2
0
0
5
-5
LL
0
24Southend
2
0
0
2
0
0
6
-6
LL
0