Επισκόπηση Αγώνα

Τελευταία Ενημέρωση: 5 μήνες
  • Πληροφορίες
  • Ημερομηνία
    N/A
  • Κατάσταση
    NS
  • Ώρα έναρξης
    15:00
  • Πρωτάθλημα
    Reserve League
  • Αγώνας
    2020 - 8
  • Στάδιο
    N/A
No Analysis Yet. Check Back Soon.
No Analysis Yet. Check Back Soon.

SentraGoal Πρόβλεψη

No Summary for this fixture yet. Check Back Again Soon.

Νεότερες Αποδόσεις

Δεν υπάρχουν διαθέσιμες αποδόσεις για το μάτς Slutsk Res. v Energetyk-BGU Res.. Οι Bookmakers συνήθως καταγράφουν τις αποδόσεις 24 ώρες πριν από την έναρξη του αγώνα, οπότε παρακαλούμε ελέγξτε ξανά αργότερα.

Τελευταίοι Αγώνες

Τελευταίοι 5 Αγώνες
  • Slutsk Res.
    vs
    Energetyk-BGU Res.
  • Τελευταίοι 5 Αγώνες
  • 0%
    Ποσοστό Νίκης
    20%
  • 6
    Γκολ Υπέρ
    6
  • 13
    Γκολ Κατά
    7
  • 80%
    +2.5 Γκολ
    80%
  • 60%
    G/G
    80%
  • 0.4
    Πόντοι ανά Παιχνίδι
    0.8

Τελευταία Αποτελέσματα

Friday, 1st May
2-1
Saturday, 25th April
0-0
Thursday, 16th April
4-2
Friday, 10th April
3-3
Saturday, 4th April
4-0
Friday, 27th March
5-1
Saturday, 21st March
2-1
Thursday, 30th April
1-2
Thursday, 23rd April
2-1
Wednesday, 15th April
3-1
Friday, 10th April
0-0
Saturday, 4th April
1-2
Thursday, 26th March
3-0
Wednesday, 18th March
1-1
Novibet Προσφορές*
Εγγραφή στη Novibet. 21+ Ισχύουν Όροι και Προϋποθέσεις
ΕΓΓΡΑΦΗ | 21+ UKGC