Novibet Προσφορές*
Εγγραφή στη Novibet. 21+ Ισχύουν Όροι και Προϋποθέσεις
ΕΓΓΡΑΦΗ | 21+

Επισκόπηση Αγώνα

Τελευταία Ενημέρωση: 3 μήνες
  • Πληροφορίες
  • Ημερομηνία
    Sunday, 21st June
  • Κατάσταση
    0-0 / FT
  • Ώρα έναρξης
    13:00
  • Πρωτάθλημα
    K-League Challenge
  • Αγώνας
    Regular Season - 7
  • Στάδιο
    Suwon Sports Complex
No Analysis Yet. Check Back Soon.
No Analysis Yet. Check Back Soon.

SentraGoal Πρόβλεψη

No Summary for this fixture yet. Check Back Again Soon.

Νεότερες Αποδόσεις

Δεν υπάρχουν διαθέσιμες αποδόσεις για το μάτς Suwon City FC v FC Anyang. Οι Bookmakers συνήθως καταγράφουν τις αποδόσεις 24 ώρες πριν από την έναρξη του αγώνα, οπότε παρακαλούμε ελέγξτε ξανά αργότερα.

Τελευταίοι Αγώνες

Τελευταίοι 5 Αγώνες
  • Suwon City FC
    vs
    FC Anyang
  • Τελευταίοι 5 Αγώνες
  • 60%
    Ποσοστό Νίκης
    20%
  • 11
    Γκολ Υπέρ
    7
  • 4
    Γκολ Κατά
    7
  • 60%
    +2.5 Γκολ
    40%
  • 40%
    G/G
    80%
  • 1.8
    Πόντοι ανά Παιχνίδι
    1

Τελευταία Αποτελέσματα

Saturday, 13th June
1-0
Sunday, 31st May
1-2
Wednesday, 27th May
3-1
Sunday, 24th May
0-5
Saturday, 16th May
0-2
Saturday, 9th May
1-2
Sunday, 14th June
1-1
Saturday, 30th May
1-1
Wednesday, 27th May
0-2
Sunday, 24th May
2-3
Saturday, 16th May
2-1
Sunday, 10th May
1-1
Το αρχικό περιεχόμενο έχει γραφτεί στα Αγγλικά και έχει μεταφραστεί μέσω της Μετάφρασης Google. Συγγνώμη για τις περιέργειες του περιεχομένου καθώς εργαζόμαστε για την παραγωγή πρωτότυπου ελληνικού περιεχομένου.
Χρήσιμες Σελίδες:
Livescore
Κουπόνι ΟΠΑΠ