Bet365 Προσφορές*
Εγγραφή στη Bet365. 21+
ΕΓΓΡΑΦΗ | 21+ MGA

Επισκόπηση Αγώνα

Τελευταία Ενημέρωση: 4 μήνες
  • Πληροφορίες
  • Ημερομηνία
    Tuesday, 30th June
  • Κατάσταση
    2-0 / FT
  • Ώρα έναρξης
    13:00
  • Πρωτάθλημα
    V.League 1
  • Αγώνας
    Regular Season - 7
  • Στάδιο
    Sân vận động Thanh Hóa
No Analysis Yet. Check Back Soon.
No Analysis Yet. Check Back Soon.

SentraGoal Πρόβλεψη

No Summary for this fixture yet. Check Back Again Soon.

Νεότερες Αποδόσεις

Τελευταίοι Αγώνες

Τελευταίοι 5 Αγώνες
  • Thanh Hóa
    vs
    Than Quang Ninh
  • Τελευταίοι 5 Αγώνες
  • 20%
    Ποσοστό Νίκης
    60%
  • 4
    Γκολ Υπέρ
    8
  • 5
    Γκολ Κατά
    5
  • 40%
    +2.5 Γκολ
    40%
  • 60%
    G/G
    60%
  • 1
    Πόντοι ανά Παιχνίδι
    2

Τελευταία Αποτελέσματα

Tuesday, 23rd June
1-2
Thursday, 18th June
1-1
Friday, 12th June
0-0
Saturday, 6th June
2-1
Sunday, 15th March
1-0
Sunday, 8th March
0-1
Wednesday, 24th June
3-1
Wednesday, 17th June
0-1
Thursday, 11th June
1-1
Saturday, 6th June
0-2
Sunday, 15th March
3-1
Friday, 6th March
1-0
Το αρχικό περιεχόμενο έχει γραφτεί στα Αγγλικά και έχει μεταφραστεί μέσω της Μετάφρασης Google. Συγγνώμη για τις περιέργειες του περιεχομένου καθώς εργαζόμαστε για την παραγωγή πρωτότυπου ελληνικού περιεχομένου.
Χρήσιμες Σελίδες:
Livescore
Κουπόνι ΟΠΑΠ

More From V.League 1

Wednesday, 28th October
CD Real Sociedad
23:00
CD Motagua
Ανάλυση
Platense FC
23:00
Real de Minas
Ανάλυση
Thursday, 29th October
Lobos Upnfm
01:00
CD Olimpia
Ανάλυση
CD Honduras
03:00
Real Espana
Ανάλυση
CD Marathon
23:00
Vida
Ανάλυση