Winmasters
Προσφορές* Εγγραφής Winmasters
ΕΓΓΡΑΦΗ

Επισκόπηση Αγώνα

Τελευταία Ενημέρωση: 2 μήνες
  • Πληροφορίες
  • Ημερομηνία
    N/A
  • Κατάσταση
    Match Cancelled
  • Ώρα έναρξης
    15:00
  • Πρωτάθλημα
    Primera B Nacional
  • Αγώνας
    Regular Season - 30
  • Στάδιο
    Estadio José Dellagiovanna
No Analysis Yet. Check Back Soon.
No Analysis Yet. Check Back Soon.

SentraGoal Πρόβλεψη

No Summary for this fixture yet. Check Back Again Soon.

Νεότερες Αποδόσεις

Δεν υπάρχουν διαθέσιμες αποδόσεις για το μάτς Tigre v Defensores De Belgrano. Οι Bookmakers συνήθως καταγράφουν τις αποδόσεις 24 ώρες πριν από την έναρξη του αγώνα, οπότε παρακαλούμε ελέγξτε ξανά αργότερα.

Τελευταίοι Αγώνες

Τελευταίοι 5 Αγώνες
  • Tigre
    vs
    Defensores De Belgrano
  • Τελευταίοι 5 Αγώνες
  • 40%
    Ποσοστό Νίκης
    80%
  • 7
    Γκολ Υπέρ
    7
  • 8
    Γκολ Κατά
    3
  • 80%
    +2.5 Γκολ
    20%
  • 60%
    BTTS:ΝΑΙ
    20%
  • 1.2
    Πόντοι ανά Παιχνίδι
    2.4

Τελευταία Αποτελέσματα

Sunday, 15th March
0-3
Friday, 28th February
3-1
Saturday, 22nd February
2-1
Saturday, 15th February
2-0
Friday, 7th February
2-1
Saturday, 7th December
0-3
Sunday, 1st December
2-1
Tuesday, 26th November
1-0
Sunday, 17th November
1-2
Monday, 11th November
0-3
Wednesday, 6th November
0-0
Sunday, 20th October
1-1
Tuesday, 15th October
1-0
Monday, 30th September
0-1
Wednesday, 25th September
3-0
Tuesday, 17th September
1-1
Monday, 9th September
0-0
Saturday, 31st August
2-0
Friday, 23rd August
1-2
Sunday, 18th August
1-2
Friday, 13th March
1-0
Saturday, 7th March
0-1
Friday, 28th February
0-2
Friday, 21st February
1-3
Saturday, 15th February
2-0
Sunday, 9th February
1-0
Sunday, 1st December
2-1
Saturday, 23rd November
0-0
Saturday, 16th November
2-1
Monday, 11th November
0-0
Sunday, 3rd November
3-0
Sunday, 20th October
0-0
Tuesday, 15th October
1-1
Sunday, 6th October
0-0
Saturday, 28th September
1-1
Monday, 23rd September
1-2
Saturday, 14th September
3-2
Saturday, 7th September
0-1
Saturday, 31st August
2-2
Tuesday, 27th August
1-0
Sunday, 18th August
0-0
Το αρχικό περιεχόμενο έχει γραφτεί στα Αγγλικά και έχει μεταφραστεί μέσω της Μετάφρασης Google. Συγγνώμη για τις περιέργειες του περιεχομένου καθώς εργαζόμαστε για την παραγωγή πρωτότυπου ελληνικού περιεχομένου. Livescore