Betshop
Προσφορές* Εγγραφής Betshop
ΕΓΓΡΑΦΗ

Επισκόπηση Αγώνα

Τελευταία Ενημέρωση: 2 μήνες
  • Πληροφορίες
  • Ημερομηνία
    N/A
  • Κατάσταση
    Match Postponed
  • Ώρα έναρξης
    15:00
  • Πρωτάθλημα
    Serie A
  • Αγώνας
    Regular Season - 37
  • Στάδιο
    Stadio Olimpico Grande Torino
No Analysis Yet. Check Back Soon.
No Analysis Yet. Check Back Soon.

SentraGoal Πρόβλεψη

Likely Outcome: Combo Winner : AS Roma and +1.5 goals - The chart below is a visual representation of Torino and AS Roma's season so far. The 'Prediction' axis uses data to calculate the result with Poisson Distribution. The H2H Goals and Results indicates who is the better of the two sides in their previous meetings.

Πιθανό Αποτέλεσμα: Combo Winner : AS Roma and +1.5 goals - Το παρακάτω διάγραμμα είναι μια οπτική αναπαράσταση της σεζόν των ομάδων Torino και AS Roma. Τα στατιστικά στοιχεία 'Πρόβλεψη' του παρακάτω γραφήματος χρησιμοποιούν δεδομένα για τον υπολογισμό του αποτελέσματος με την κατανομή Poisson. Τα γκολ και τα αποτελέσματα του H2H δείχνουν ποια ομάδα είναι η καλύτερη από τις δύο στους προηγούμενους αγώνες τους

Νεότερες Αποδόσεις

Δεν υπάρχουν διαθέσιμες αποδόσεις για το μάτς Torino v AS Roma. Οι Bookmakers συνήθως καταγράφουν τις αποδόσεις 24 ώρες πριν από την έναρξη του αγώνα, οπότε παρακαλούμε ελέγξτε ξανά αργότερα.

Τελευταίοι Αγώνες

Τελευταίοι 5 Αγώνες
  • Torino
    vs
    AS Roma
  • Τελευταίοι 5 Αγώνες
  • 0%
    Ποσοστό Νίκης
    40%
  • 2
    Γκολ Υπέρ
    13
  • 17
    Γκολ Κατά
    12
  • 80%
    +2.5 Γκολ
    100%
  • 40%
    BTTS:ΝΑΙ
    80%
  • 0
    Πόντοι ανά Παιχνίδι
    1.2

Τελευταία Αποτελέσματα

Saturday, 29th February
2-1
Monday, 17th February
1-0
Saturday, 8th February
1-3
Sunday, 2nd February
4-0
Saturday, 25th January
0-7
Saturday, 18th January
2-1
Sunday, 12th January
1-0
Sunday, 5th January
0-2
Saturday, 21st December
1-2
Sunday, 15th December
3-3
Sunday, 8th December
2-1
Saturday, 30th November
0-1
Saturday, 23rd November
0-3
Saturday, 9th November
0-4
Saturday, 2nd November
0-1
Wednesday, 30th October
4-0
Sunday, 27th October
1-1
Sunday, 20th October
1-0
Sunday, 6th October
0-0
Monday, 30th September
3-2
Thursday, 26th September
2-1
Sunday, 22nd September
1-0
Monday, 16th September
1-2
Sunday, 1st September
2-3
Sunday, 25th August
2-1
Sunday, 1st March
3-4
Sunday, 23rd February
4-0
Saturday, 15th February
2-1
Friday, 7th February
2-3
Saturday, 1st February
4-2
Sunday, 26th January
1-1
Sunday, 19th January
1-3
Sunday, 12th January
1-2
Sunday, 5th January
0-2
Friday, 20th December
1-4
Sunday, 15th December
3-1
Friday, 6th December
0-0
Sunday, 1st December
1-3
Sunday, 24th November
3-0
Sunday, 10th November
2-0
Saturday, 2nd November
2-1
Wednesday, 30th October
0-4
Sunday, 27th October
2-1
Sunday, 20th October
0-0
Sunday, 6th October
1-1
Sunday, 29th September
0-1
Wednesday, 25th September
0-2
Sunday, 22nd September
1-2
Sunday, 15th September
4-2
Sunday, 1st September
1-1
Sunday, 25th August
3-3
Το αρχικό περιεχόμενο έχει γραφτεί στα Αγγλικά και έχει μεταφραστεί μέσω της Μετάφρασης Google. Συγγνώμη για τις περιέργειες του περιεχομένου καθώς εργαζόμαστε για την παραγωγή πρωτότυπου ελληνικού περιεχομένου. Livescore

More From Serie A

Thursday, 2nd July
AS Roma
22:45
Udinese
Ανάλυση
Saturday, 4th July
Juventus
18:15
Torino
Ανάλυση
Sassuolo
20:30
Lecce
Ανάλυση
Lazio
22:45
AC Milan
Ανάλυση