Bet365 Προσφορές*
Εγγραφή στη Βασίλισσα Bet365. 21+ Ισχύουν Όροι και Προϋποθέσεις
ΕΓΓΡΑΦΗ | 21+ MGA

Επισκόπηση Αγώνα

Τελευταία Ενημέρωση: 4 μήνες
  • Πληροφορίες
  • Ημερομηνία
    N/A
  • Κατάσταση
    NS
  • Ώρα έναρξης
    15:00
  • Πρωτάθλημα
    Reserve League
  • Αγώνας
    2020 - 11
  • Στάδιο
    N/A
No Analysis Yet. Check Back Soon.
No Analysis Yet. Check Back Soon.

SentraGoal Πρόβλεψη

No Summary for this fixture yet. Check Back Again Soon.

Νεότερες Αποδόσεις

Δεν υπάρχουν διαθέσιμες αποδόσεις για το μάτς Torpedo Zhodino Res. v Smolevichy-STI Res.. Οι Bookmakers συνήθως καταγράφουν τις αποδόσεις 24 ώρες πριν από την έναρξη του αγώνα, οπότε παρακαλούμε ελέγξτε ξανά αργότερα.

Τελευταίοι Αγώνες

Τελευταίοι 5 Αγώνες
  • Torpedo Zhodino Res.
    vs
    Smolevichy-STI Res.
  • Τελευταίοι 5 Αγώνες
  • 80%
    Ποσοστό Νίκης
    20%
  • 16
    Γκολ Υπέρ
    6
  • 9
    Γκολ Κατά
    12
  • 60%
    +2.5 Γκολ
    60%
  • 60%
    G/G
    60%
  • 2.4
    Πόντοι ανά Παιχνίδι
    0.8

Τελευταία Αποτελέσματα

Thursday, 14th May
9-4
Friday, 8th May
0-1
Friday, 1st May
3-1
Saturday, 25th April
3-2
Friday, 17th April
0-2
Friday, 10th April
0-0
Thursday, 2nd April
1-0
Thursday, 26th March
1-0
Wednesday, 18th March
1-1
Saturday, 16th May
1-1
Saturday, 9th May
2-0
Thursday, 30th April
2-1
Thursday, 23rd April
0-3
Thursday, 16th April
6-2
Saturday, 11th April
0-4
Saturday, 4th April
4-0
Saturday, 28th March
2-3
Thursday, 19th March
1-2
Το αρχικό περιεχόμενο έχει γραφτεί στα Αγγλικά και έχει μεταφραστεί μέσω της Μετάφρασης Google. Συγγνώμη για τις περιέργειες του περιεχομένου καθώς εργαζόμαστε για την παραγωγή πρωτότυπου ελληνικού περιεχομένου.
Χρήσιμες Σελίδες:
Livescore
Κουπόνι ΟΠΑΠ