Bet365 Προσφορές*
Εγγραφή στη Βασίλισσα Bet365. 21+ Ισχύουν Όροι και Προϋποθέσεις
ΕΓΓΡΑΦΗ | 21+

Επισκόπηση Αγώνα

Τελευταία Ενημέρωση: 4 μήνες
  • Πληροφορίες
  • Ημερομηνία
    Friday, 29th May
  • Κατάσταση
    0-0 / FT
  • Ώρα έναρξης
    18:00
  • Πρωτάθλημα
    Vysshaya Liga
  • Αγώνας
    Regular Season - 11
  • Στάδιο
    Stadyen Tarpeda
No Analysis Yet. Check Back Soon.
No Analysis Yet. Check Back Soon.

SentraGoal Πρόβλεψη

No Summary for this fixture yet. Check Back Again Soon.

Νεότερες Αποδόσεις

Δεν υπάρχουν διαθέσιμες αποδόσεις για το μάτς Torpedo Zhodino v Smolevichi-Sti. Οι Bookmakers συνήθως καταγράφουν τις αποδόσεις 24 ώρες πριν από την έναρξη του αγώνα, οπότε παρακαλούμε ελέγξτε ξανά αργότερα.

Τελευταίοι Αγώνες

Τελευταίοι 5 Αγώνες
  • Torpedo Zhodino
    vs
    Smolevichi-Sti
  • Τελευταίοι 5 Αγώνες
  • 40%
    Ποσοστό Νίκης
    20%
  • 9
    Γκολ Υπέρ
    7
  • 6
    Γκολ Κατά
    10
  • 60%
    +2.5 Γκολ
    60%
  • 60%
    G/G
    80%
  • 1.6
    Πόντοι ανά Παιχνίδι
    1

Τελευταία Αποτελέσματα

Thursday, 21st May
3-1
Friday, 15th May
3-1
Saturday, 9th May
0-0
Saturday, 2nd May
2-5
Sunday, 26th April
0-0
Saturday, 18th April
0-0
Saturday, 11th April
2-0
Friday, 3rd April
2-0
Friday, 27th March
1-0
Thursday, 19th March
0-1
Sunday, 17th May
0-0
Sunday, 10th May
3-5
Friday, 1st May
1-2
Friday, 24th April
1-3
Friday, 17th April
1-1
Sunday, 12th April
0-0
Sunday, 5th April
0-1
Sunday, 29th March
1-0
Friday, 20th March
1-1
Το αρχικό περιεχόμενο έχει γραφτεί στα Αγγλικά και έχει μεταφραστεί μέσω της Μετάφρασης Google. Συγγνώμη για τις περιέργειες του περιεχομένου καθώς εργαζόμαστε για την παραγωγή πρωτότυπου ελληνικού περιεχομένου.
Χρήσιμες Σελίδες:
Livescore
OPAP Live