Betshop Προσφορές*
Εγγραφή στη Betshop. 21+ Ισχύουν Όροι και Προϋποθέσεις
ΕΓΓΡΑΦΗ | 21+

Επισκόπηση Αγώνα

Τελευταία Ενημέρωση: 4 μήνες
  • Πληροφορίες
  • Ημερομηνία
    N/A
  • Κατάσταση
    NS
  • Ώρα έναρξης
    15:00
  • Πρωτάθλημα
    FNL
  • Αγώνας
    Regular Season - 18
  • Στάδιο
    Stadion Rudolfa Labaje
No Analysis Yet. Check Back Soon.
No Analysis Yet. Check Back Soon.

SentraGoal Πρόβλεψη

No Summary for this fixture yet. Check Back Again Soon.

Νεότερες Αποδόσεις

Δεν υπάρχουν διαθέσιμες αποδόσεις για το μάτς Třinec v Chrudim. Οι Bookmakers συνήθως καταγράφουν τις αποδόσεις 24 ώρες πριν από την έναρξη του αγώνα, οπότε παρακαλούμε ελέγξτε ξανά αργότερα.

Τελευταίοι Αγώνες

Τελευταίοι 5 Αγώνες
  • Třinec
    vs
    Chrudim
  • Τελευταίοι 5 Αγώνες
  • 0%
    Ποσοστό Νίκης
    60%
  • 4
    Γκολ Υπέρ
    9
  • 7
    Γκολ Κατά
    10
  • 20%
    +2.5 Γκολ
    60%
  • 60%
    G/G
    40%
  • 0.6
    Πόντοι ανά Παιχνίδι
    1.8

Τελευταία Αποτελέσματα

Friday, 6th March
2-0
Saturday, 23rd November
1-1
Saturday, 9th November
1-1
Saturday, 2nd November
2-2
Saturday, 26th October
0-1
Saturday, 19th October
1-0
Saturday, 5th October
3-2
Sunday, 29th September
0-2
Saturday, 21st September
4-2
Saturday, 14th September
1-2
Saturday, 31st August
1-1
Saturday, 24th August
2-2
Saturday, 17th August
1-1
Saturday, 10th August
1-0
Saturday, 3rd August
0-1
Sunday, 28th July
2-2
Saturday, 20th July
2-3
Saturday, 7th March
5-2
Saturday, 16th November
2-0
Saturday, 9th November
1-0
Saturday, 2nd November
4-0
Saturday, 26th October
3-2
Friday, 18th October
2-0
Saturday, 5th October
1-4
Saturday, 28th September
1-1
Saturday, 21st September
1-1
Friday, 13th September
4-2
Saturday, 31st August
3-2
Friday, 23rd August
2-0
Saturday, 17th August
0-3
Saturday, 10th August
1-0
Sunday, 4th August
3-3
Saturday, 27th July
1-3
Friday, 19th July
0-1
Το αρχικό περιεχόμενο έχει γραφτεί στα Αγγλικά και έχει μεταφραστεί μέσω της Μετάφρασης Google. Συγγνώμη για τις περιέργειες του περιεχομένου καθώς εργαζόμαστε για την παραγωγή πρωτότυπου ελληνικού περιεχομένου.
Χρήσιμες Σελίδες:
Livescore
OPAP Live