Bet365
Προσφορές* Εγγραφής Bet365
ΕΓΓΡΑΦΗ

Επισκόπηση Αγώνα

Τελευταία Ενημέρωση: 2 εβδομάδες
  • Πληροφορίες
  • Ημερομηνία
    Friday, 19th June
  • Κατάσταση
    Match Postponed
  • Ώρα έναρξης
    18:00
  • Πρωτάθλημα
    FNL
  • Αγώνας
    Regular Season - 24
  • Στάδιο
    Stadion Rudolfa Labaje
No Analysis Yet. Check Back Soon.
No Analysis Yet. Check Back Soon.

SentraGoal Πρόβλεψη

Likely Outcome: Double chance : draws or Vlašim - The chart below is a visual representation of Třinec and Vlašim's season so far. The 'Prediction' axis uses data to calculate the result with Poisson Distribution. The H2H Goals and Results indicates who is the better of the two sides in their previous meetings.

Πιθανό Αποτέλεσμα: Double chance : draws or Vlašim - Το παρακάτω διάγραμμα είναι μια οπτική αναπαράσταση της σεζόν των ομάδων Třinec και Vlašim. Τα στατιστικά στοιχεία 'Πρόβλεψη' του παρακάτω γραφήματος χρησιμοποιούν δεδομένα για τον υπολογισμό του αποτελέσματος με την κατανομή Poisson. Τα γκολ και τα αποτελέσματα του H2H δείχνουν ποια ομάδα είναι η καλύτερη από τις δύο στους προηγούμενους αγώνες τους

Νεότερες Αποδόσεις

  • Αποτέλεσμα Αγώνα
  • 1
    2.00
  • Χ
    3.10
  • 2
    3.60
  • Over / Under
  • Over 0.5 Goals
    1.05
  • Over 1.5 Goals
    1.22
  • Over 2.5 Goals
    1.80
  • Under 0.5 Goals
    11.00
  • Under 1.5 Goals
    4.00
  • Under 2.5 Goals
    2.00
  • Και οι 2 ομάδες να Βάλουν Γκόλ
  • Ναι
    1.61
  • Όχι
    2.20

Τελευταίοι Αγώνες

Τελευταίοι 5 Αγώνες
  • Třinec
    vs
    Vlašim
  • Τελευταίοι 5 Αγώνες
  • 0%
    Ποσοστό Νίκης
    60%
  • 4
    Γκολ Υπέρ
    7
  • 12
    Γκολ Κατά
    4
  • 80%
    +2.5 Γκολ
    20%
  • 60%
    BTTS:ΝΑΙ
    40%
  • 0.4
    Πόντοι ανά Παιχνίδι
    2

Τελευταία Αποτελέσματα

Monday, 15th June
3-1
Wednesday, 10th June
1-2
Sunday, 7th June
5-0
Tuesday, 2nd June
0-0
Saturday, 30th May
2-2
Tuesday, 26th May
1-0
Friday, 6th March
2-0
Saturday, 23rd November
1-1
Saturday, 9th November
1-1
Saturday, 2nd November
2-2
Saturday, 26th October
0-1
Saturday, 19th October
1-0
Saturday, 5th October
3-2
Sunday, 29th September
0-2
Saturday, 21st September
4-2
Saturday, 14th September
1-2
Saturday, 31st August
1-1
Saturday, 24th August
2-2
Saturday, 17th August
1-1
Saturday, 10th August
1-0
Saturday, 3rd August
0-1
Sunday, 28th July
2-2
Saturday, 20th July
2-3
Sunday, 14th June
2-1
Thursday, 11th June
0-2
Sunday, 7th June
2-0
Wednesday, 3rd June
2-0
Sunday, 31st May
1-1
Tuesday, 26th May
0-2
Sunday, 8th March
0-1
Sunday, 24th November
2-0
Friday, 8th November
4-1
Sunday, 3rd November
2-1
Saturday, 26th October
2-1
Sunday, 20th October
0-2
Sunday, 6th October
2-1
Sunday, 29th September
0-2
Saturday, 21st September
1-1
Sunday, 15th September
2-1
Saturday, 31st August
4-0
Sunday, 25th August
0-1
Saturday, 17th August
2-1
Sunday, 11th August
1-2
Saturday, 3rd August
1-0
Saturday, 27th July
0-1
Friday, 19th July
2-2
Το αρχικό περιεχόμενο έχει γραφτεί στα Αγγλικά και έχει μεταφραστεί μέσω της Μετάφρασης Google. Συγγνώμη για τις περιέργειες του περιεχομένου καθώς εργαζόμαστε για την παραγωγή πρωτότυπου ελληνικού περιεχομένου. Livescore

FNL Table

Team
P
W
D
L
PTS
GF
GA
GD
FORM
PPG
1Pardubice
26
19
4
3
61
46
15
31
WDDWW
2.35
2Zbrojovka Brno
27
18
6
3
60
64
27
37
WWWDW
2.22
3Dukla Praha
27
16
2
9
50
55
36
19
WWWWL
1.85
4Viktoria Žižkov
27
14
4
9
46
43
37
6
LDDWW
1.7
5Hradec Králové
27
12
9
6
45
47
28
19
LWDDL
1.67
6Vysočina Jihlava
27
12
7
8
43
51
39
12
LWWLL
1.59
7Ústí nad Labem
27
9
8
10
35
42
44
-2
DDDLW
1.3
8Prostějov
27
8
10
9
34
30
36
-6
WDLDL
1.26
9Chrudim
27
9
6
12
33
40
54
-14
LDLDL
1.22
10Líšeň
27
7
11
9
32
41
42
-1
DLDDW
1.19
11Vlašim
26
9
4
13
31
27
35
-8
DLWWW
1.19
12Slavoj Vyšehrad
27
8
6
13
30
34
43
-9
DLDDW
1.11
13Třinec
24
6
10
8
28
32
38
-6
DLLLD
1.17
14Baník Sokolov
27
6
5
16
23
30
47
-17
WWLLW
0.85
15Varnsdorf
27
5
7
15
22
33
62
-29
LLLDL
0.81
16Vítkovice
26
3
5
18
14
27
59
-32
DLWLL
0.54

More From FNL

Friday, 3rd July
Chrudim
19:00
Pardubice
Ανάλυση
Saturday, 4th July
Vysočina Jihlava
18:00
Prostějov
Ανάλυση
Slavoj Vyšehrad
18:00
Zbrojovka Brno
Ανάλυση
Líšeň
18:00
Dukla Praha
Ανάλυση
Viktoria Žižkov
18:00
Vlašim
Ανάλυση
Hradec Králové
18:00
Ústí nad Labem
Ανάλυση