Winmasters Προσφορές*
Εγγραφή στη Winmasters. 21+ Ισχύουν Όροι και Προϋποθέσεις
ΕΓΓΡΑΦΗ | 21+

Επισκόπηση Αγώνα

Τελευταία Ενημέρωση: 3 μήνες
  • Πληροφορίες
  • Ημερομηνία
    Sunday, 28th June
  • Κατάσταση
    0-0 / FT
  • Ώρα έναρξης
    12:00
  • Πρωτάθλημα
    K-League Classic
  • Αγώνας
    Regular Season - 9
  • Στάδιο
    Ulsan Munsu Football Stadium
No Analysis Yet. Check Back Soon.
No Analysis Yet. Check Back Soon.

SentraGoal Πρόβλεψη

No Summary for this fixture yet. Check Back Again Soon.

Νεότερες Αποδόσεις

Δεν υπάρχουν διαθέσιμες αποδόσεις για το μάτς Ulsan Hyundai FC v Jeonbuk Motors. Οι Bookmakers συνήθως καταγράφουν τις αποδόσεις 24 ώρες πριν από την έναρξη του αγώνα, οπότε παρακαλούμε ελέγξτε ξανά αργότερα.

Τελευταίοι Αγώνες

Τελευταίοι 5 Αγώνες
  • Ulsan Hyundai FC
    vs
    Jeonbuk Motors
  • Τελευταίοι 5 Αγώνες
  • 80%
    Ποσοστό Νίκης
    80%
  • 11
    Γκολ Υπέρ
    8
  • 1
    Γκολ Κατά
    3
  • 40%
    +2.5 Γκολ
    40%
  • 20%
    G/G
    40%
  • 2.6
    Πόντοι ανά Παιχνίδι
    2.4

Τελευταία Αποτελέσματα

Saturday, 20th June
0-2
Tuesday, 16th June
0-3
Saturday, 13th June
1-0
Saturday, 6th June
0-4
Saturday, 30th May
1-1
Sunday, 24th May
1-1
Sunday, 17th May
2-3
Saturday, 9th May
4-0
Sunday, 21st June
1-0
Tuesday, 16th June
1-2
Saturday, 13th June
1-0
Saturday, 6th June
1-4
Saturday, 30th May
1-0
Sunday, 24th May
2-0
Saturday, 16th May
1-2
Friday, 8th May
1-0
Το αρχικό περιεχόμενο έχει γραφτεί στα Αγγλικά και έχει μεταφραστεί μέσω της Μετάφρασης Google. Συγγνώμη για τις περιέργειες του περιεχομένου καθώς εργαζόμαστε για την παραγωγή πρωτότυπου ελληνικού περιεχομένου.
Χρήσιμες Σελίδες:
Livescore
OPAP Live