Bet365 Προσφορές*
Εγγραφή στη Βασίλισσα Bet365. 21+ Ισχύουν Όροι και Προϋποθέσεις
ΕΓΓΡΑΦΗ | 21+ MGA

Επισκόπηση Αγώνα

Τελευταία Ενημέρωση: 4 μήνες
  • Πληροφορίες
  • Ημερομηνία
    N/A
  • Κατάσταση
    NS
  • Ώρα έναρξης
    15:00
  • Πρωτάθλημα
    Bundesliga 1
  • Αγώνας
    Regular Season - 28
  • Στάδιο
    Stadion An der Alten Försterei
No Analysis Yet. Check Back Soon.
No Analysis Yet. Check Back Soon.

SentraGoal Πρόβλεψη

No Summary for this fixture yet. Check Back Again Soon.

Νεότερες Αποδόσεις

Δεν υπάρχουν διαθέσιμες αποδόσεις για το μάτς Union Berlin v FSV Mainz 05. Οι Bookmakers συνήθως καταγράφουν τις αποδόσεις 24 ώρες πριν από την έναρξη του αγώνα, οπότε παρακαλούμε ελέγξτε ξανά αργότερα.

Τελευταίοι Αγώνες

Τελευταίοι 5 Αγώνες
  • Union Berlin
    vs
    FSV Mainz 05
  • Τελευταίοι 5 Αγώνες
  • 20%
    Ποσοστό Νίκης
    20%
  • 5
    Γκολ Υπέρ
    5
  • 12
    Γκολ Κατά
    12
  • 80%
    +2.5 Γκολ
    60%
  • 60%
    G/G
    40%
  • 0.8
    Πόντοι ανά Παιχνίδι
    1

Τελευταία Αποτελέσματα

Friday, 22nd May
4-0
Sunday, 17th May
0-2
Saturday, 7th March
3-1
Sunday, 1st March
2-2
Monday, 24th February
1-2
Saturday, 15th February
2-3
Saturday, 8th February
0-2
Saturday, 1st February
5-0
Saturday, 25th January
2-0
Saturday, 18th January
3-1
Sunday, 22nd December
2-1
Tuesday, 17th December
0-2
Saturday, 14th December
1-1
Sunday, 8th December
2-0
Friday, 29th November
2-1
Saturday, 23rd November
2-0
Saturday, 9th November
2-3
Saturday, 2nd November
1-0
Saturday, 26th October
2-1
Saturday, 19th October
2-0
Sunday, 6th October
1-0
Friday, 27th September
1-2
Saturday, 21st September
2-0
Saturday, 14th September
1-2
Saturday, 31st August
3-1
Saturday, 24th August
1-1
Sunday, 18th August
0-4
Sunday, 24th May
0-5
Sunday, 17th May
2-2
Sunday, 8th March
1-1
Saturday, 29th February
2-0
Sunday, 23rd February
4-0
Sunday, 16th February
0-0
Saturday, 8th February
1-3
Saturday, 1st February
1-3
Saturday, 25th January
3-1
Saturday, 18th January
1-2
Saturday, 21st December
0-1
Tuesday, 17th December
0-5
Saturday, 14th December
0-4
Saturday, 7th December
2-1
Monday, 2nd December
2-1
Sunday, 24th November
1-5
Saturday, 9th November
2-3
Saturday, 2nd November
8-0
Friday, 25th October
3-1
Saturday, 19th October
1-0
Saturday, 5th October
1-2
Saturday, 28th September
0-1
Friday, 20th September
2-1
Saturday, 14th September
2-1
Saturday, 31st August
6-1
Saturday, 24th August
1-3
Saturday, 17th August
3-0
Το αρχικό περιεχόμενο έχει γραφτεί στα Αγγλικά και έχει μεταφραστεί μέσω της Μετάφρασης Google. Συγγνώμη για τις περιέργειες του περιεχομένου καθώς εργαζόμαστε για την παραγωγή πρωτότυπου ελληνικού περιεχομένου.
Χρήσιμες Σελίδες:
Livescore
Κουπόνι ΟΠΑΠ

More From Bundesliga 1

Saturday, 3rd October
Ayia Napa
15:30
Omonia Aradippou
Ανάλυση
Akritas
15:30
Alki Oroklini
Ανάλυση
ASIL Lysi
15:30
AE Zakakiou
Ανάλυση
PAEEK
15:30
Kouris Erimi
Ανάλυση
Anagennisi Deryneia
15:30
Ahironas
Ανάλυση
Digenis Ypsonas
15:30
Othellos
Ανάλυση
Onisilos
15:30
EN THOI Lakatamia
Ανάλυση
Digenis Morphou
15:30
Omonia Psevda
Ανάλυση
Aris
15:30
Xylotympou
Ανάλυση