Bet365 Προσφορές*
Εγγραφή στη Βασίλισσα Bet365. 21+ Ισχύουν Όροι και Προϋποθέσεις
ΕΓΓΡΑΦΗ | 21+ MGA

Επισκόπηση Αγώνα

Τελευταία Ενημέρωση: 4 μήνες
  • Πληροφορίες
  • Ημερομηνία
    Sunday, 7th June
  • Κατάσταση
    0-0 / FT
  • Ώρα έναρξης
    18:00
  • Πρωτάθλημα
    FNL
  • Αγώνας
    Regular Season - 21
  • Στάδιο
    Stadion Kollárova ulice
No Analysis Yet. Check Back Soon.
No Analysis Yet. Check Back Soon.

SentraGoal Πρόβλεψη

No Summary for this fixture yet. Check Back Again Soon.

Νεότερες Αποδόσεις

Δεν υπάρχουν διαθέσιμες αποδόσεις για το μάτς Vlašim v Dukla Praha. Οι Bookmakers συνήθως καταγράφουν τις αποδόσεις 24 ώρες πριν από την έναρξη του αγώνα, οπότε παρακαλούμε ελέγξτε ξανά αργότερα.

Τελευταίοι Αγώνες

Τελευταίοι 5 Αγώνες
  • Vlašim
    vs
    Dukla Praha
  • Τελευταίοι 5 Αγώνες
  • 40%
    Ποσοστό Νίκης
    40%
  • 5
    Γκολ Υπέρ
    7
  • 4
    Γκολ Κατά
    8
  • 0%
    +2.5 Γκολ
    60%
  • 20%
    G/G
    60%
  • 1.4
    Πόντοι ανά Παιχνίδι
    1.4

Τελευταία Αποτελέσματα

Wednesday, 3rd June
2-0
Sunday, 31st May
1-1
Tuesday, 26th May
0-2
Sunday, 8th March
0-1
Sunday, 24th November
2-0
Friday, 8th November
4-1
Sunday, 3rd November
2-1
Saturday, 26th October
2-1
Sunday, 20th October
0-2
Sunday, 6th October
2-1
Sunday, 29th September
0-2
Saturday, 21st September
1-1
Sunday, 15th September
2-1
Saturday, 31st August
4-0
Sunday, 25th August
0-1
Saturday, 17th August
2-1
Sunday, 11th August
1-2
Saturday, 3rd August
1-0
Saturday, 27th July
0-1
Friday, 19th July
2-2
Thursday, 4th June
2-0
Monday, 1st June
0-0
Monday, 25th May
2-1
Saturday, 7th March
5-2
Saturday, 23rd November
1-2
Sunday, 10th November
1-1
Saturday, 2nd November
4-2
Saturday, 26th October
3-2
Friday, 18th October
0-3
Saturday, 5th October
1-0
Saturday, 28th September
2-3
Saturday, 21st September
3-2
Saturday, 14th September
3-1
Saturday, 31st August
4-0
Saturday, 24th August
1-3
Saturday, 17th August
2-1
Friday, 9th August
1-0
Sunday, 4th August
2-0
Monday, 29th July
0-2
Saturday, 20th July
2-3
Το αρχικό περιεχόμενο έχει γραφτεί στα Αγγλικά και έχει μεταφραστεί μέσω της Μετάφρασης Google. Συγγνώμη για τις περιέργειες του περιεχομένου καθώς εργαζόμαστε για την παραγωγή πρωτότυπου ελληνικού περιεχομένου.
Χρήσιμες Σελίδες:
Livescore
Κουπόνι ΟΠΑΠ