Winmasters Προσφορές*
Εγγραφή στη Winmasters. 21+ Ισχύουν Όροι και Προϋποθέσεις
ΕΓΓΡΑΦΗ

Επισκόπηση Αγώνα

Τελευταία Ενημέρωση: 2 εβδομάδες
  • Πληροφορίες
  • Ημερομηνία
    Sunday, 2nd August
  • Κατάσταση
    3-1 / FT
  • Ώρα έναρξης
    20:00
  • Πρωτάθλημα
    1st Division
  • Αγώνας
    Final
  • Στάδιο
    Stadiumi Loro Boriçi

SentraGoal Πρόβλεψη

No Summary for this fixture yet. Check Back Again Soon.

Νεότερες Αποδόσεις

Δεν υπάρχουν διαθέσιμες αποδόσεις για το μάτς Vllaznia Shkodër v Besëlidhja Lezhë. Οι Bookmakers συνήθως καταγράφουν τις αποδόσεις 24 ώρες πριν από την έναρξη του αγώνα, οπότε παρακαλούμε ελέγξτε ξανά αργότερα.

Τελευταίοι Αγώνες

Τελευταίοι 5 Αγώνες
  • Vllaznia Shkodër
    vs
    Besëlidhja Lezhë
  • Τελευταίοι 5 Αγώνες
  • 0%
    Ποσοστό Νίκης
    60%
  • 0
    Γκολ Υπέρ
    10
  • 0
    Γκολ Κατά
    6
  • 0%
    +2.5 Γκολ
    60%
  • 0%
    BTTS:ΝΑΙ
    80%
  • 0
    Πόντοι ανά Παιχνίδι
    2.2

Τελευταία Αποτελέσματα

Wednesday, 29th July
3-2
Saturday, 18th July
1-1
Saturday, 11th July
2-0
Saturday, 4th July
1-2
Sunday, 28th June
2-2
Saturday, 20th June
1-0
Sunday, 14th June
4-2
Saturday, 29th February
1-2
Saturday, 22nd February
2-0
Sunday, 16th February
2-1
Saturday, 1st February
1-0
Saturday, 25th January
0-1
Saturday, 21st December
0-0
Sunday, 15th December
1-0
Saturday, 7th December
1-2
Saturday, 23rd November
1-0
Saturday, 9th November
4-0
Saturday, 2nd November
2-0
Saturday, 19th October
1-1
Saturday, 5th October
1-0
Saturday, 28th September
2-2
Saturday, 21st September
0-0
Saturday, 14th September
3-0
Το αρχικό περιεχόμενο έχει γραφτεί στα Αγγλικά και έχει μεταφραστεί μέσω της Μετάφρασης Google. Συγγνώμη για τις περιέργειες του περιεχομένου καθώς εργαζόμαστε για την παραγωγή πρωτότυπου ελληνικού περιεχομένου.
Χρήσιμες Σελίδες:
Livescore
OPAP Live