Novibet
Προσφορές* Εγγραφής Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ

Επισκόπηση Αγώνα

Τελευταία Ενημέρωση: 2 μήνες
  • Πληροφορίες
  • Ημερομηνία
    N/A
  • Κατάσταση
    Match Postponed
  • Ώρα έναρξης
    15:00
  • Πρωτάθλημα
    Premier League
  • Αγώνας
    Regular Season - 17
  • Στάδιο
    Sham Shui Po Sports Ground
No Analysis Yet. Check Back Soon.
No Analysis Yet. Check Back Soon.

SentraGoal Πρόβλεψη

No Summary for this fixture yet. Check Back Again Soon.

Νεότερες Αποδόσεις

Δεν υπάρχουν διαθέσιμες αποδόσεις για το μάτς Warriors v Yuen Long. Οι Bookmakers συνήθως καταγράφουν τις αποδόσεις 24 ώρες πριν από την έναρξη του αγώνα, οπότε παρακαλούμε ελέγξτε ξανά αργότερα.

Τελευταίοι Αγώνες

Τελευταίοι 5 Αγώνες
  • Warriors
    vs
    Yuen Long
  • Τελευταίοι 5 Αγώνες
  • 80%
    Ποσοστό Νίκης
    0%
  • 10
    Γκολ Υπέρ
    7
  • 5
    Γκολ Κατά
    10
  • 80%
    +2.5 Γκολ
    60%
  • 80%
    BTTS:ΝΑΙ
    80%
  • 2.4
    Πόντοι ανά Παιχνίδι
    0.6

Τελευταία Αποτελέσματα

Wednesday, 18th March
2-1
Saturday, 18th January
2-1
Sunday, 22nd December
1-0
Sunday, 1st December
4-1
Saturday, 23rd November
1-2
Saturday, 2nd November
5-1
Sunday, 20th October
1-0
Sunday, 15th September
2-2
Sunday, 1st September
4-2
Sunday, 19th January
1-1
Saturday, 21st December
0-0
Saturday, 30th November
4-4
Monday, 25th November
2-1
Saturday, 2nd November
1-3
Saturday, 19th October
8-0
Sunday, 29th September
1-1
Saturday, 14th September
2-2
Saturday, 31st August
1-2
Το αρχικό περιεχόμενο έχει γραφτεί στα Αγγλικά και έχει μεταφραστεί μέσω της Μετάφρασης Google. Συγγνώμη για τις περιέργειες του περιεχομένου καθώς εργαζόμαστε για την παραγωγή πρωτότυπου ελληνικού περιεχομένου. Livescore