Bet365 Προσφορές*
Εγγραφή στη Βασίλισσα Bet365. 21+ Ισχύουν Όροι και Προϋποθέσεις
ΕΓΓΡΑΦΗ | 21+ MGA

Επισκόπηση Αγώνα

Τελευταία Ενημέρωση: 5 μήνες
  • Πληροφορίες
  • Ημερομηνία
    N/A
  • Κατάσταση
    NS
  • Ώρα έναρξης
    15:00
  • Πρωτάθλημα
    Premier League
  • Αγώνας
    Regular Season - 26
  • Στάδιο
    Wolaita Soddo Stadium
No Analysis Yet. Check Back Soon.
No Analysis Yet. Check Back Soon.

SentraGoal Πρόβλεψη

No Summary for this fixture yet. Check Back Again Soon.

Νεότερες Αποδόσεις

Δεν υπάρχουν διαθέσιμες αποδόσεις για το μάτς Welayta Dicha v Awassa Kenema. Οι Bookmakers συνήθως καταγράφουν τις αποδόσεις 24 ώρες πριν από την έναρξη του αγώνα, οπότε παρακαλούμε ελέγξτε ξανά αργότερα.

Τελευταίοι Αγώνες

Τελευταίοι 5 Αγώνες
  • Welayta Dicha
    vs
    Awassa Kenema
  • Τελευταίοι 5 Αγώνες
  • 40%
    Ποσοστό Νίκης
    40%
  • 6
    Γκολ Υπέρ
    7
  • 8
    Γκολ Κατά
    11
  • 40%
    +2.5 Γκολ
    60%
  • 40%
    G/G
    80%
  • 1.4
    Πόντοι ανά Παιχνίδι
    1.4

Τελευταία Αποτελέσματα

Wednesday, 11th March
0-0
Sunday, 8th March
5-3
Sunday, 23rd February
3-1
Sunday, 16th February
1-0
Tuesday, 11th February
0-1
Sunday, 2nd February
3-0
Wednesday, 29th January
2-1
Saturday, 25th January
1-0
Saturday, 18th January
1-2
Sunday, 12th January
0-2
Wednesday, 8th January
1-1
Friday, 3rd January
1-0
Saturday, 28th December
0-1
Saturday, 21st December
2-2
Saturday, 14th December
0-0
Saturday, 7th December
2-1
Sunday, 1st December
2-0
Thursday, 12th March
1-1
Sunday, 8th March
3-1
Sunday, 23rd February
3-2
Saturday, 15th February
5-1
Sunday, 9th February
1-0
Sunday, 2nd February
3-0
Wednesday, 29th January
2-1
Saturday, 25th January
2-1
Saturday, 18th January
3-1
Sunday, 12th January
1-1
Wednesday, 8th January
0-0
Saturday, 4th January
0-0
Saturday, 28th December
1-3
Sunday, 22nd December
4-1
Saturday, 14th December
1-0
Saturday, 7th December
1-1
Sunday, 1st December
2-1
Το αρχικό περιεχόμενο έχει γραφτεί στα Αγγλικά και έχει μεταφραστεί μέσω της Μετάφρασης Google. Συγγνώμη για τις περιέργειες του περιεχομένου καθώς εργαζόμαστε για την παραγωγή πρωτότυπου ελληνικού περιεχομένου.
Χρήσιμες Σελίδες:
Livescore
Κουπόνι ΟΠΑΠ