Novibet Προσφορές*
Εγγραφή στη Novibet. 21+ Ισχύουν Όροι και Προϋποθέσεις
ΕΓΓΡΑΦΗ | 21+

Επισκόπηση Αγώνα

Τελευταία Ενημέρωση: 4 μήνες
  • Πληροφορίες
  • Ημερομηνία
    N/A
  • Κατάσταση
    NS
  • Ώρα έναρξης
    15:00
  • Πρωτάθλημα
    Premier League
  • Αγώνας
    Regular Season - 27
  • Στάδιο
    Adigrat Stadium
No Analysis Yet. Check Back Soon.
No Analysis Yet. Check Back Soon.

SentraGoal Πρόβλεψη

No Summary for this fixture yet. Check Back Again Soon.

Νεότερες Αποδόσεις

Δεν υπάρχουν διαθέσιμες αποδόσεις για το μάτς Welwalo Adigrat Uni v Fasil Ketema. Οι Bookmakers συνήθως καταγράφουν τις αποδόσεις 24 ώρες πριν από την έναρξη του αγώνα, οπότε παρακαλούμε ελέγξτε ξανά αργότερα.

Τελευταίοι Αγώνες

Τελευταίοι 5 Αγώνες
  • Welwalo Adigrat Uni
    vs
    Fasil Ketema
  • Τελευταίοι 5 Αγώνες
  • 0%
    Ποσοστό Νίκης
    40%
  • 6
    Γκολ Υπέρ
    7
  • 11
    Γκολ Κατά
    5
  • 60%
    +2.5 Γκολ
    40%
  • 60%
    G/G
    40%
  • 0.6
    Πόντοι ανά Παιχνίδι
    1.6

Τελευταία Αποτελέσματα

Wednesday, 11th March
0-0
Sunday, 8th March
2-2
Sunday, 23rd February
3-3
Sunday, 16th February
2-0
Sunday, 9th February
1-4
Monday, 3rd February
1-0
Thursday, 30th January
5-0
Sunday, 26th January
1-1
Saturday, 18th January
3-2
Sunday, 12th January
0-1
Wednesday, 8th January
0-2
Saturday, 4th January
0-0
Monday, 30th December
1-0
Saturday, 21st December
0-0
Saturday, 14th December
0-3
Saturday, 7th December
2-1
Sunday, 1st December
1-3
Wednesday, 11th March
0-0
Saturday, 7th March
1-0
Sunday, 23rd February
3-2
Sunday, 16th February
2-2
Saturday, 8th February
0-2
Monday, 3rd February
1-0
Wednesday, 29th January
0-0
Sunday, 26th January
1-0
Friday, 17th January
2-0
Sunday, 12th January
2-1
Wednesday, 8th January
1-1
Saturday, 4th January
3-0
Sunday, 29th December
3-3
Saturday, 21st December
3-0
Saturday, 14th December
1-0
Saturday, 7th December
5-0
Sunday, 1st December
0-0
Το αρχικό περιεχόμενο έχει γραφτεί στα Αγγλικά και έχει μεταφραστεί μέσω της Μετάφρασης Google. Συγγνώμη για τις περιέργειες του περιεχομένου καθώς εργαζόμαστε για την παραγωγή πρωτότυπου ελληνικού περιεχομένου.
Χρήσιμες Σελίδες:
Livescore
OPAP Live