Novibet Προσφορές*
Εγγραφή στη Novibet. 21+ Ισχύουν Όροι και Προϋποθέσεις
ΕΓΓΡΑΦΗ

Επισκόπηση Αγώνα

Τελευταία Ενημέρωση: 1 μήνα
  • Πληροφορίες
  • Ημερομηνία
    Saturday, 4th July
  • Κατάσταση
    0-2 / FT
  • Ώρα έναρξης
    19:30
  • Πρωτάθλημα
    Premier League
  • Αγώνας
    Regular Season - 33
  • Στάδιο
    Molineux Stadium

Ανάλυση - Προβλέψεις αγώνα

Ο Γούλβς φιλοξενεί την Άρσεναλ στην Πρέμιερ Λιγκ από την Αγγλία. Οι λύκοι θα είναι πρόθυμοι να συνεχίσουν την καλή τους φόρμα σε αυτόν τον αγώνα. Κέρδισαν το 80% των πέντε τελευταίων αγώνων που έπαιξαν. Αυτή η πρόσφατη περίοδος δείχνει μια στροφή στη φόρμα, καθώς το συνολικό ποσοστό νίκης αυτής της σεζόν είναι 41%. Φιλοξενούν < mark> Άρσεναλ, που έχει αγωνιστεί στο δρόμο αυτή τη σεζόν. Κέρδισαν μόλις το 19% των παιχνιδιών τους. Θα προκαλέσουν άλλη ήττα στους Γούλβες; Οι Wolves θα πάρουν αυτοπεποίθηση από το ρεκόρ τους. Στα 5 τελευταία παιχνίδια, σημείωσαν 7. Αυτό είναι κάτι παραπάνω από την Άρσεναλ, η οποία σημείωσε 8 γκολ κατά την ίδια περίοδο. Στατιστικά, το Wolves είναι η καλύτερη ομάδα. Έκανε 1,63 PPG (Πόντοι ανά παιχνίδι) αυτή τη σεζόν.

Wolves Ανάλυση

Το προηγούμενο αποτέλεσμα για το Wolves ήταν νίκη με το σκορ 0-1. Αυτό το παιχνίδι ήταν εναντίον του Aston Villa. Πριν από αυτό, έπαιξαν εναντίον του Bournemouth. Αυτό το παιχνίδι τελείωσε με νίκη. Το Wolves έχει παίξει 32 φορές αυτή τη σεζόν. Θα είναι looking to improve on με τη σεζόν μέχρι στιγμής. Κέρδισαν το 41% των παιχνιδιών τους έχει 1.63 πόντους ανά παιχνίδι (PPG). Οι περισσότερες ομάδες προτιμούν να παίζουν στο γήπεδο τους, αλλά όχι στο Wolves. Έχουν κερδίσει περισσότερους πόντους όταν παίζουν εκτός έδρας φέτος.

Κοιτάζοντας τον οδηγό φόρμας, Το Wolves έχει σε άριστη κατάσταση. Κέρδισαν το 80% των αγώνων. Μπορούν να συνεχίσουν αυτή τη θετική ορμή; Εάν το Wolves κερδίσει αυτό το παιχνίδι σήμερα, θα έχουν κερδίσει τα 4 τελευταία παιχνίδια που έχουν παίξει. Υπερασπίστηκαν πολύ καλά πρόσφατα, χωρίς παραχώρηση γκολ για 4 παιχνίδια και έχουν σημειώσει γκολ στα τελευταία 3 παιχνίδια που παίζονται Μπορούν να τα καταφέρουν 4/4 σε αυτό το παιχνίδι;

Arsenal Ανάλυση

Το προηγούμενο αποτέλεσμα για το Arsenal ήταν νίκη με το σκορ 4-0. Αυτό το παιχνίδι ήταν εναντίον του Norwich. Πριν από αυτό, έπαιξαν εναντίον του Southampton. Αυτό το παιχνίδι τελείωσε με νίκη. Το Arsenal έχει παίξει 32 φορές αυτή τη σεζόν. Θα είναι looking to improve on με τη σεζόν μέχρι στιγμής. Κέρδισαν το 34% των παιχνιδιών τους έχει 1.44 πόντους ανά παιχνίδι (PPG). Το Arsenal αποδίδει καλύτερα στο γήπεδο τους, όπου έχουν κερδίσει 1.81 πόντους ανά παιχνίδι. Όταν παίζουν εκτός έδρας, έχουν κερδίσει 1.06.

Ερχόμενοι σε αυτό το προσάρτημα, Το Arsenal έχει σε καλή κατάσταση. Κέρδισαν το 60% των αγώνων. Μπορούν να κερδίσουν άλλη μια νίκη σήμερα; Εάν το Arsenal κερδίσει αυτό το παιχνίδι σήμερα, θα έχουν κερδίσει τα 3 τελευταία παιχνίδια που έχουν παίξει. Υπερασπίστηκαν πολύ καλά πρόσφατα, χωρίς παραχώρηση γκολ για 2 παιχνίδια και έχουν σημειώσει γκολ στα τελευταία 3 παιχνίδια που παίζονται Μπορούν να τα καταφέρουν 4/4 σε αυτό το παιχνίδι;

Analysis - Predictions of Match

Wolves hosts Arsenal in Premier League from England. Wolves will be keen to continue their good form in this fixture. They have won 80% of the last five games played. This recent run signifies a turn in form, as their total win percentage this season is 41%. They are hosting Arsenal, who has struggled on the road this season. They have won just 19% of their games. Will Wolves inflict another defeat? Wolves will take confidence from their scoring record. In the last 5 games, they have scored 7. This is more than Arsenal, who has scored 8 goals during the same period. Statistically, Wolves is the better team. They have picked up 1.63 PPG (Points Per Game) this season.

Wolves Analysis

The previous fixture for Wolves was a 0-1 away win against Aston Villa. Before that, they played Bournemouth. That game ended with a win. Wolves has played 32 games this season. They will be looking to improve on the season so far. They have won 41% of their games and has picked up 1.63 points per game (PPG). Unlike most teams, Wolves performs better on the road, where they have averaged 1.69 points per game (vs 1.56 at home).

Recently, Wolves has been in excellent form, winning 80% of games. Might another victory be on the cards here? Wolves will be looking to make it 4 wins from 4 as they have won the last 3 games played. They have defended really well recently, conceding no goals for 4 games and has scored in the last 3 games played. Can they make it 4/4?

Arsenal Analysis

The previous fixture for Arsenal was a 4-0 home win against Norwich. Before that, they played Southampton. That game ended with a win. Arsenal has played 32 games this season. They will be looking to improve on the season so far. They have won 34% of their games and has picked up 1.44 points per game (PPG). Arsenal performs better at home, where they have averaged 1.81 points per game (vs 1.06 away from home).

Recently, Arsenal has been in pretty good form, winning 60% of games. Might another victory be on the cards here? Arsenal will be looking to make it 3 wins from 3 as they have won the last 2 games played. They have defended really well recently, conceding no goals for 2 games and has scored in the last 3 games played. Can they make it 4/4?

SentraGoal Πρόβλεψη

Likely Outcome: Double chance : Wolves or draws - The chart below is a visual representation of Wolves and Arsenal's season so far. The 'Prediction' axis uses data to calculate the result with Poisson Distribution. The H2H Goals and Results indicates who is the better of the two sides in their previous meetings.

Πιθανό Αποτέλεσμα: Double chance : Wolves or draws - Το παρακάτω διάγραμμα είναι μια οπτική αναπαράσταση της σεζόν των ομάδων Wolves και Arsenal. Τα στατιστικά στοιχεία 'Πρόβλεψη' του παρακάτω γραφήματος χρησιμοποιούν δεδομένα για τον υπολογισμό του αποτελέσματος με την κατανομή Poisson. Τα γκολ και τα αποτελέσματα του H2H δείχνουν ποια ομάδα είναι η καλύτερη από τις δύο στους προηγούμενους αγώνες τους

Νεότερες Αποδόσεις

Τελευταίοι Αγώνες

Τελευταίοι 5 Αγώνες
  • Wolves
    vs
    Arsenal
  • Τελευταίοι 5 Αγώνες
  • 80%
    Ποσοστό Νίκης
    60%
  • 7
    Γκολ Υπέρ
    7
  • 2
    Γκολ Κατά
    7
  • 20%
    +2.5 Γκολ
    60%
  • 20%
    BTTS:ΝΑΙ
    40%
  • 2.6
    Πόντοι ανά Παιχνίδι
    1.8

Τελευταία Αποτελέσματα

Saturday, 27th June
0-1
Wednesday, 24th June
1-0
Saturday, 20th June
0-2
Saturday, 7th March
0-0
Sunday, 1st March
2-3
Sunday, 23rd February
3-0
Friday, 14th February
0-0
Saturday, 1st February
0-0
Thursday, 23rd January
1-2
Saturday, 18th January
2-3
Saturday, 11th January
1-1
Wednesday, 1st January
2-1
Sunday, 29th December
1-0
Friday, 27th December
3-2
Saturday, 21st December
1-2
Sunday, 15th December
1-2
Sunday, 8th December
2-2
Wednesday, 4th December
2-0
Sunday, 1st December
1-1
Saturday, 23rd November
1-2
Sunday, 10th November
2-1
Saturday, 2nd November
1-1
Sunday, 27th October
1-1
Saturday, 19th October
1-1
Sunday, 6th October
0-2
Saturday, 28th September
2-0
Sunday, 22nd September
1-1
Saturday, 14th September
2-5
Sunday, 1st September
3-2
Sunday, 25th August
1-1
Monday, 19th August
1-1
Sunday, 11th August
0-0
Thursday, 25th June
0-2
Saturday, 20th June
2-1
Wednesday, 17th June
3-0
Saturday, 7th March
1-0
Sunday, 23rd February
3-2
Sunday, 16th February
4-0
Sunday, 2nd February
0-0
Tuesday, 21st January
2-2
Saturday, 18th January
1-1
Saturday, 11th January
1-1
Wednesday, 1st January
2-0
Sunday, 29th December
1-2
Thursday, 26th December
1-1
Saturday, 21st December
0-0
Sunday, 15th December
0-3
Monday, 9th December
1-3
Thursday, 5th December
1-2
Sunday, 1st December
2-2
Saturday, 23rd November
2-2
Saturday, 9th November
2-0
Saturday, 2nd November
1-1
Sunday, 27th October
2-2
Monday, 21st October
1-0
Sunday, 6th October
1-0
Monday, 30th September
1-1
Sunday, 22nd September
3-2
Sunday, 15th September
2-2
Sunday, 1st September
2-2
Saturday, 24th August
3-1
Saturday, 17th August
2-1
Sunday, 11th August
0-1
Το αρχικό περιεχόμενο έχει γραφτεί στα Αγγλικά και έχει μεταφραστεί μέσω της Μετάφρασης Google. Συγγνώμη για τις περιέργειες του περιεχομένου καθώς εργαζόμαστε για την παραγωγή πρωτότυπου ελληνικού περιεχομένου.
Χρήσιμες Σελίδες:
Livescore
OPAP Live

Premier League Table

Ομάδα
ΑΓ
Ν
Ι
Η
Β
ΓκΥ
ΓκΚ
Δ
ΦΟΡΜΑ
ΒΑΑΓ
1Liverpool
38
32
3
3
99
85
33
52
WWLDW
2.61
2Manchester City
38
26
3
9
81
102
35
67
WWWWW
2.13
3Manchester United
38
18
12
8
66
66
36
30
WDWDW
1.74
4Chelsea
38
20
6
12
66
69
54
15
WLWLW
1.74
5Leicester
38
18
8
12
62
67
41
26
LLWLD
1.63
6Tottenham
38
16
11
11
59
61
47
14
DWWWD
1.55
7Wolves
38
15
14
9
59
51
40
11
LWDWL
1.55
8Arsenal
38
14
14
10
56
56
48
8
WLWLD
1.47
9Sheffield Utd
38
14
12
12
54
39
39
0
LLLWW
1.42
10Burnley
38
15
9
14
54
43
50
-7
LWDDW
1.42
11Southampton
38
15
7
16
52
51
60
-9
WWDDD
1.37
12Everton
38
13
10
15
49
44
56
-12
LWDLD
1.29
13Newcastle
38
11
11
16
44
38
58
-20
LDLLL
1.16
14Crystal Palace
38
11
10
17
43
31
50
-19
DLLLL
1.13
15Brighton
38
9
14
15
41
39
54
-15
WDDLL
1.08
16West Ham
38
10
9
19
39
49
62
-13
DDWWL
1.03
17Aston Villa
38
9
8
21
35
41
67
-26
DWDWL
0.92
18Bournemouth
38
9
7
22
34
40
65
-25
WLLWD
0.89
19Watford
38
8
10
20
34
36
64
-28
LLLWW
0.89
20Norwich
38
5
6
27
21
26
75
-49
LLLLL
0.55