Betshop Προσφορές*
Εγγραφή στη Betshop. 21+ Ισχύουν Όροι και Προϋποθέσεις
ΕΓΓΡΑΦΗ | 21+ MGA

Επισκόπηση Αγώνα

Τελευταία Ενημέρωση: 1 λεπτό
  • Πληροφορίες
  • Ημερομηνία
    Thursday, 24th September
  • Κατάσταση
    NS
  • Ώρα έναρξης
    21:15
  • Πρωτάθλημα
    Botola Pro
  • Αγώνας
    Regular Season - 25
  • Στάδιο
    Stade Mohamed V

Ανάλυση - Προβλέψεις αγώνα

Wydad AC Ανάλυση

Το προηγούμενο αποτέλεσμα για το Wydad AC ήταν νίκη με το σκορ 1-2. Αυτό το παιχνίδι ήταν εναντίον του CR Khemis Zemamra. Πριν από αυτό, έπαιξαν εναντίον του Raja Beni Mellal. Αυτό το παιχνίδι τελείωσε με νίκη. Το Wydad AC έχει παίξει 24 φορές αυτή τη σεζόν. Θα είναι content with με τη σεζόν μέχρι στιγμής. Κέρδισαν το 58% των παιχνιδιών τους έχει 1.96 πόντους ανά παιχνίδι (PPG). Το Wydad AC αποδίδει καλύτερα στο γήπεδο τους, όπου έχουν κερδίσει 2 πόντους ανά παιχνίδι. Όταν παίζουν εκτός έδρας, έχουν κερδίσει 1.92.

Ερχόμενοι σε αυτό το προσάρτημα, Το Wydad AC έχει σε καλή κατάσταση. Κέρδισαν το 60% των αγώνων. Μπορούν να κερδίσουν άλλη μια νίκη σήμερα; Εάν το Wydad AC κερδίσει αυτό το παιχνίδι σήμερα, θα έχουν κερδίσει τα 3 τελευταία παιχνίδια που έχουν παίξει. Παραδέχτηκαν στον τελευταίο αγώνα και είναι πολύ πιθανό να σκοράρουν σε αυτό το παιχνίδι. Έχουν σημειώσει γκολ στα 8 τελευταία παιχνίδια που παίζονται. Μπορούν να τα καταφέρουν 9/9 σε αυτό το παιχνίδι;

Raja Casablanca Ανάλυση

Το προηγούμενο αποτέλεσμα για το Raja Casablanca ήταν νίκη με το σκορ 3-1. Αυτό το παιχνίδι ήταν εναντίον του Difaa EL Jadida. Πριν από αυτό, έπαιξαν εναντίον του Ittihad Tanger. Αυτό το παιχνίδι τελείωσε με ήττα. Το Raja Casablanca έχει παίξει 24 φορές αυτή τη σεζόν. Θα είναι content with με τη σεζόν μέχρι στιγμής. Κέρδισαν το 58% των παιχνιδιών τους έχει 2 πόντους ανά παιχνίδι (PPG). Το Raja Casablanca αποδίδει καλύτερα στο γήπεδο τους, όπου έχουν κερδίσει 2.33 πόντους ανά παιχνίδι. Όταν παίζουν εκτός έδρας, έχουν κερδίσει 1.67.

Ερχόμενοι σε αυτό το προσάρτημα, Το Raja Casablanca έχει σε άριστη κατάσταση. Κέρδισαν το 80% των αγώνων. Μπορούν να συνεχίσουν αυτή τη θετική ορμή; Παραδέχτηκαν τα τελευταία 2 παιχνίδια που παίζονται και σκόραρε στον προηγούμενο αγώνα. Ωστόσο, δεν σκόραρε στο παιχνίδι πριν από αυτό. Θα μπορούσαν να βρουν κάποια συνέπεια με αυτό το προσάρτημα;

Analysis - Predictions of Match

Wydad AC hosts Raja Casablanca in Botola Pro from Morocco. Wydad AC has been in mixed form recently, winning 60% of the last five games played. This recent run signifies a turn in form, as their total win percentage this season is 58%. They are hosting Raja Casablanca, who has struggled on the road this season. They have won just 42% of their games. Will Wydad AC inflict another defeat? It's the away team that has the better scoring record in recent games. They have scored 8 in the last 5 games, compared to the 10 scored by Wydad AC. Statistically, Raja Casablanca is the better team. They have picked up 1.96 PPG (Points Per Game) this season.

Wydad AC Analysis

The previous fixture for Wydad AC was a 1-2 away win against CR Khemis Zemamra. Before that, they played Raja Beni Mellal. That game ended with a win. Wydad AC has played 24 games this season. They will be content with the season so far. They have won 58% of their games and has picked up 1.96 points per game (PPG). Wydad AC performs better at home, where they have averaged 2 points per game (vs 1.92 away from home).

Looking at the form guide, Wydad AC has been in pretty good form, winning 60% of games. Might another victory be on the cards here? Wydad AC will be looking to make it 3 wins from 3 as they have won the last 2 games played. They conceded in the last match and they are very likely to score in this fixtue, having found the back of the net in the last 8. Will they make it 9/9?

Raja Casablanca Analysis

The previous fixture for Raja Casablanca was a 3-1 home win against Difaa EL Jadida. Before that, they played Ittihad Tanger. That game ended with a defeat. Raja Casablanca has played 24 games this season. They will be content with the season so far. They have won 58% of their games and has picked up 2 points per game (PPG). Raja Casablanca performs better at home, where they have averaged 2.33 points per game (vs 1.67 away from home).

Looking at the form guide, Raja Casablanca has been in excellent form, winning 80% of games. Might another victory be on the cards here? They have conceded in the last 2 games played and scored in the last match, but failed to score the week before. Can they create some consistency with this game?

SentraGoal Πρόβλεψη

Likely Outcome: Double chance : draws or Raja Casablanca - ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ | 21+ MGA - The chart below is a visual representation of Wydad AC and Raja Casablanca's season so far. The 'Prediction' axis uses data to calculate the result with Poisson Distribution. The H2H Goals and Results indicates who is the better of the two sides in their previous meetings.

Πιθανό Αποτέλεσμα: Double chance : draws or Raja Casablanca - ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ | 21+ MGA - Το παρακάτω διάγραμμα είναι μια οπτική αναπαράσταση της σεζόν των ομάδων Wydad AC και Raja Casablanca. Τα στατιστικά στοιχεία 'Πρόβλεψη' του παρακάτω γραφήματος χρησιμοποιούν δεδομένα για τον υπολογισμό του αποτελέσματος με την κατανομή Poisson. Τα γκολ και τα αποτελέσματα του H2H δείχνουν ποια ομάδα είναι η καλύτερη από τις δύο στους προηγούμενους αγώνες τους

Νεότερες Αποδόσεις

  • Αποτέλεσμα Αγώνα
  • 1
    2.50
  • Χ
    3.20
  • 2
    2.50
  • Over / Under
  • Over 0.5 Goals
    N/A
  • Over 1.5 Goals
    N/A
  • Over 2.5 Goals
    2.50
  • Under 0.5 Goals
    N/A
  • Under 1.5 Goals
    N/A
  • Under 2.5 Goals
    1.50

Τελευταίοι Αγώνες

Τελευταίοι 5 Αγώνες
  • Wydad AC
    vs
    Raja Casablanca
  • Τελευταίοι 5 Αγώνες
  • 40%
    Ποσοστό Νίκης
    80%
  • 9
    Γκολ Υπέρ
    7
  • 8
    Γκολ Κατά
    0
  • 60%
    +2.5 Γκολ
    0%
  • 80%
    G/G
    0%
  • 1.4
    Πόντοι ανά Παιχνίδι
    2.6

Τελευταία Αποτελέσματα

Monday, 10th August
3-2
Thursday, 6th August
2-1
Tuesday, 28th July
1-1
Thursday, 12th March
0-2
Saturday, 22nd February
3-2
Saturday, 15th February
0-1
Monday, 10th February
1-1
Thursday, 6th February
1-2
Monday, 20th January
1-2
Thursday, 16th January
3-2
Sunday, 5th January
1-1
Thursday, 2nd January
2-1
Sunday, 22nd December
1-0
Wednesday, 18th December
1-2
Sunday, 15th December
1-0
Wednesday, 11th December
0-4
Sunday, 10th November
0-1
Wednesday, 6th November
4-0
Sunday, 27th October
3-1
Wednesday, 23rd October
1-1
Sunday, 6th October
0-1
Wednesday, 19th August
0-1
Tuesday, 11th August
0-2
Saturday, 8th August
2-0
Wednesday, 5th August
0-0
Sunday, 2nd August
2-0
Thursday, 30th July
3-1
Monday, 27th July
0-0
Friday, 21st February
1-2
Wednesday, 12th February
1-0
Wednesday, 5th February
2-1
Wednesday, 22nd January
1-1
Sunday, 19th January
2-2
Wednesday, 15th January
1-4
Monday, 30th December
0-2
Sunday, 22nd December
1-0
Wednesday, 18th December
2-1
Sunday, 15th December
0-0
Wednesday, 11th December
1-0
Saturday, 9th November
3-2
Tuesday, 5th November
1-2
Sunday, 27th October
0-0
Thursday, 24th October
2-0
Το αρχικό περιεχόμενο έχει γραφτεί στα Αγγλικά και έχει μεταφραστεί μέσω της Μετάφρασης Google. Συγγνώμη για τις περιέργειες του περιεχομένου καθώς εργαζόμαστε για την παραγωγή πρωτότυπου ελληνικού περιεχομένου.
Χρήσιμες Σελίδες:
Livescore
Κουπόνι ΟΠΑΠ

Botola Pro Table

Ομάδα
ΑΓ
Ν
Ι
Η
Β
ΓκΥ
ΓκΚ
Δ
ΦΟΡΜΑ
ΒΑΑΓ
1Raja Casablanca
24
14
6
4
48
34
17
17
WLWWW
2
2Wydad AC
24
14
5
5
47
42
23
19
WWDWL
1.96
3Renaissance Berkane
24
11
11
2
44
24
17
7
WDDWW
1.83
4Mouloudia Oujda
25
10
11
4
41
31
21
10
DDWLD
1.64
5FUS Rabat
25
10
10
5
40
31
24
7
WDLLD
1.6
6FAR Rabat
25
9
9
7
36
31
26
5
DDDDD
1.44
7Difaa EL Jadida
26
8
11
7
35
24
22
2
LDLWW
1.35
8Moghreb Tetouan
25
8
9
8
33
22
20
2
LWLLD
1.32
9Olympique Safi
26
6
14
6
32
24
28
-4
LWWDW
1.23
10Rapide Oued ZEM
25
7
9
9
30
22
21
1
WDLWW
1.2
11Youssoufia Berrechid
26
8
6
12
30
28
39
-11
DWLDL
1.15
12Hassania Agadir
25
7
7
11
28
29
34
-5
LWDWL
1.12
13Ittihad Tanger
25
6
8
11
26
16
31
-15
WDDWW
1.04
14CR Khemis Zemamra
24
6
7
11
25
34
34
0
LLDDL
1.04
15Olympique Khouribga
26
5
9
12
24
21
34
-13
LLDLL
0.92
16Raja Beni Mellal
25
1
8
16
11
12
34
-22
LLDDD
0.44

More From Botola Pro

Thursday, 27th August
Wydad AC
PST
Raja Casablanca
Ανάλυση
Sunday, 30th August
Hassania Agadir
00:00
FUS Rabat
Ανάλυση
CR Khemis Zemamra
20:00
Mouloudia Oujda
Ανάλυση
Wednesday, 9th September
Raja Casablanca
22:00
Rapide Oued ZEM
Ανάλυση
Monday, 31st August
Raja Beni Mellal
00:00
Renaissance Berkane
Ανάλυση
Sunday, 30th August
Moghreb Tetouan
00:00
Wydad AC
Ανάλυση