Απουσίες
Προγνωστικό
Αποδόσεις
Στατιστικά
Διαιτητής
Μαρία Σόλε Φεριέρι Καπούτι Γήπεδο
Stadio Friuli (30.642) Απόσταση
330 χλμ. Καιρός
Αίθριος
Α΄ Γύρος: Σασουόλο - Ουντινέζε 3-1
Πιθανές Ενδεκάδες
Σασουόλο
Απουσίες
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Razvan Sava | Τ | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
0 | |
| Hassane Kamara | Α | 15/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
3 | |
| Alessandro Zanoli | Α | 19/1 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
2 | |
| Jakub Piotrowski | Μ | 1/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
3 | |
| Keinan Davis | Ε | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
1 | |
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| E. Pieragnolo | Α | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
19 | |
| Fali Candé | Α | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
4 | |
| D. Boloca | Μ | 2/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
18 | |
| Nemanja Matic | Μ | 23/1 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
0 | |
Tιμωρημένοι
Τραυματίες
Άρρωστοι
Αμφίβολοι
Επιστρέφουν
Άλλοι λόγοι
Αγώνες που απουσιάζουν
Ουντινέζε - Σασουόλο Προγνωστικά
Ομάδα
Goal/Goal
1.5+
2.5+
Τελ. 5
Εκτίμηση
48.6%
71.4%
48.6%
51.4%
74.3%
54.3%
Ουντινέζε και Σασουόλο αποδεικνύουν ότι δεν έχουν σχέση με τα όσα συμβαίνουν στα χαμηλά στρώματα της κατάταξης, μπορούν να πορευτούν απερίσπαστες προς το φινάλε της σεζόν, με στόχο τον τερματισμό στην πρώτη δεκάδα. Ίσως η έλλειψη πίεσης φέρει αρκετά τέρματα.
ΨΗΦΙΣΕ
Εσύ που θα πόνταρες;
Ψήφισε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
Ουντινέζε - Σασουόλο
1
2.60
X
3.15
2
3.15
1
2.60
Ουντινέζε
X
3.15
Ισοπαλία
2
3.15
Σασουόλο
Ουντινέζε - Σασουόλο Αποδόσεις
1X2
U/O
GG/NG
| BOOKMAKER | 1 | X | 2 | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | U | O | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | GG | NG | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
2.52 | 3.15 | 3.15 | 3.08% | 1.69 | 2.20 | 4.42% | 1.87 | 1.93 | 5.02% |
|
|
2.55 | 3.00 | 3.10 | 4.59% | 1.67 | 2.22 | 4.69% | 1.82 | 1.93 | 6.33% |
|
|
2.50 | 3.00 | 3.15 | 4.83% | 1.68 | 2.20 | 4.74% | 1.82 | 1.95 | 5.86% |
|
|
2.60 | 3.00 | 3.00 | 4.88% | 1.68 | 2.20 | 4.74% | 1.86 | 1.95 | 4.80% |
|
|
2.55 | 2.95 | 3.10 | 5.10% | 1.65 | 2.20 | 5.71% | 1.83 | 1.91 | 6.54% |
|
|
2.45 | 3.00 | 3.10 | 6.02% | 1.67 | 2.20 | 5.06% | 1.80 | 1.95 | 6.40% |
Betting facts
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Ουντινέζε, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ