Απουσίες
Προγνωστικό
Αποδόσεις
Στατιστικά
Διαιτητής
Αΐντίν Μέντιτς (Νορβηγία) Γήπεδο
Oster Hus Arena Απόσταση
443 χλμ. Καιρός
Αίθριος
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Απουσίες
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Fillip Botnen | Α | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
1 | |
| Gullbrandur Oregaard | Μ | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
3 | |
| Kaloyan Kostadinov | Μ | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
3 | |
| Jonas Aune | Ε |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
3 | ||
| Peder Brekke | Ε | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
2 | |
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Aleksander van der Spa | Α | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
2 | |
| Lars Vilsvik | Α | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
1 | |
| Jesper Taaje | Α | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
1 | |
| Andre Skistad | Μ | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
3 | |
Tιμωρημένοι
Τραυματίες
Άρρωστοι
Αμφίβολοι
Επιστρέφουν
Άλλοι λόγοι
Αγώνες που απουσιάζουν
Σάντνες - Στρόμσγκοντσετ Προγνωστικά
Ομάδα
Θέση
Goal/Goal
1.5+
2.5+
Τελ. 5
Εκτίμηση
12η
50%
83.3%
33.3%
4η
50%
100%
83.3%
Η Σάντνες έσπασε το ρόδι για τη φετινή σεζόν παίρνοντας μια ανέλπιστη νίκη στην έδρα της Λιν (σε ουδέτερο) σε ένα ματς, που είχε πραγματικό φύλακα άγγελο τον γκολκίπερ Φλόλιντ, ο οποίος ήταν ανίκητος. Βέβαια, είχε και τη θεά τύχη στο πλάι της, (δύο δοκάρια). Από την άλλη η «Γκόντσετ» έδειξε και πάλι καλά στοιχεία στη νίκη επί της Σόγκνταλ, αν και δεν έπιασε υψηλά στάνταρντς απόδοσης. Ωστόσο, έχει πολλές αξιόπιστες λύσεις μεσοεπιθετικά και έχει το πάνω χέρι στη συγκεκριμένη αναμέτρηση.
26/04
18:00
Αγώνας
Σάντνες - Στρόμσγκοντσετ
Σημείο
2
Stake
12.00
Result
1-1
Profit
-12.00
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΨΗΦΙΣΕ
Εσύ που θα πόνταρες;
Ψήφισε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
Σάντνες - Στρόμσγκοντσετ
1
4.10
X
4.25
2
1.83
1
4.10
Σάντνες
X
4.25
Ισοπαλία
2
1.83
Στρόμσγκοντσ.
Σάντνες - Στρόμσγκοντσετ Αποδόσεις
1X2
U/O
GG/NG
| BOOKMAKER | 1 | X | 2 | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | U | O | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | GG | NG | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
3.75 | 4.25 | 1.81 | 5.16% | 2.67 | 1.47 | 5.20% | 1.50 | 2.49 | 6.39% |
|
|
3.65 | 4.00 | 1.83 | 6.58% | 2.45 | 1.51 | 6.58% | 1.51 | 2.45 | 6.58% |
|
|
3.50 | 4.10 | 1.82 | 7.33% | 2.52 | 1.47 | 7.16% | 1.47 | 2.45 | 8.12% |
|
|
3.50 | 4.20 | 1.80 | 7.35% | 2.54 | 1.45 | 7.69% | 1.50 | 2.40 | 7.69% |
|
|
3.70 | 4.15 | 1.72 | 8.48% | 2.45 | 1.48 | 7.74% | 1.45 | 2.50 | 8.23% |
|
|
4.10 | 3.70 | 1.67 | 10.15% | 2.60 | 1.48 | 5.69% | 1.50 | 2.50 | 6.25% |
Betting facts
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Σάντνες, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ