Απουσίες
Προγνωστικό
Αποδόσεις
Στατιστικά
Γήπεδο
Sullivan & Lambe Park (3.500) Απόσταση
152 χλμ. Καιρός
Ψυχρός
Α΄ Γύρος: Σλίγκο Ρόβερς - Ντροχέντα 2-1
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Απουσίες
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Leo Burney | Α | 6/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
4 | |
| Scott Brady | Μ | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
7 | |
| Ethan O'Brien | Μ | 6/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
2 | |
| Owen Lambe | Ε | 6/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
10 | |
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Conor Reynolds | Α | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
13 | |
| Jeannot Esua | Α | 7/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
0 | |
| Seb Quirk | Μ | 8/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
3 | |
| Ciaron Harkin | Μ | 5/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
5 | |
| Jad Hakiki | Μ | 2/1 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
0 | |
| Ryan O'Kane | Ε | 5/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
6 | |
Tιμωρημένοι
Τραυματίες
Άρρωστοι
Αμφίβολοι
Επιστρέφουν
Άλλοι λόγοι
Αγώνες που απουσιάζουν
Ντροχέντα - Σλίγκο Ρόβερς Προγνωστικά
Ομάδα
Θέση
Goal/Goal
1.5+
2.5+
Τελ. 5
Εκτίμηση από Mάνος Κασσωτάκης
8η
66.7%
75%
58.3%
9η
30.8%
61.5%
38.5%
Η Ντροχέντα πήρε μια επική νίκη, πρώτη μετά από 10 ματς, με 4-3 στο Δουβλίνο επί της Σέλμπουρν, παρότι έχανε 2-0 στο ημίχρονο, και την έπιασε στη βαθμολογία. Η Σλίγκο Ρόβερς κέρδισε 2-0 την Νταντάλκ, ήταν η τρίτη σερί νίκη της και την κράτησε πάνω από την επικίνδυνη ζώνη, στο +1 από τους «Ντρογκς». Περιμένουμε γκολ εκατέρωθεν σε μία αναμέτρηση που ίσως λήξει χωρίς νικητή. G/G.
ΨΗΦΙΣΕ
Εσύ που θα πόνταρες;
Ψήφισε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
Ντροχέντα - Σλίγκο Ρόβερς
1
1.85
X
3.90
2
4.80
1
1.85
Ντροχέντα
X
3.90
Ισοπαλία
2
4.80
Σλίγκο Ρόβερ.
Ντροχέντα - Σλίγκο Ρόβερς Αποδόσεις
1X2
U/O
GG/NG
| BOOKMAKER | 1 | X | 2 | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | U | O | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | GG | NG | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1.85 | 3.60 | 4.20 | 5.34% | 1.80 | 2.00 | 5.26% | 1.87 | 1.89 | 6.00% |
|
|
1.75 | 3.90 | 4.33 | 5.55% | 1.85 | 1.95 | 5.07% | 1.80 | 1.95 | 6.40% |
|
|
1.70 | 3.70 | 4.80 | 6.27% | 1.88 | 1.88 | 6.00% | 1.82 | 1.92 | 6.57% |
|
|
1.72 | 3.65 | 4.65 | 6.58% | 1.85 | 1.85 | 7.50% | 1.85 | 1.90 | 6.27% |
|
|
1.71 | 3.70 | 4.40 | 7.61% | 1.80 | 1.90 | 7.57% | 1.88 | 1.82 | 7.52% |
|
|
1.78 | 3.40 | 4.40 | 7.68% | 1.83 | 1.88 | 7.27% | 1.78 | 1.93 | 7.40% |
Betting facts
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Ντροχέντα, έχει επαληθευτεί 7 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ