Απουσίες
Προγνωστικό
Αποδόσεις
Στατιστικά
Διαιτητής
Μαουρίτσιο Μαριάνι Γήπεδο
Stadio Comunale San Nicola (58.270) Απόσταση
870 χλμ. Καιρός
Αίθριος
Α΄ Γύρος: Βίρτους Εντέλα - Μπάρι 2-2
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Πιθανές Ενδεκάδες
Βίρτους Εντέλα
Απουσίες
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Tomas Esteves | Α | 12/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
2 | |
| Andrea Cistana | Α | 21/1 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
1 | |
| Ebrima Darboe | Μ | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
13 | |
| Matthias Verreth | Μ | 31/3 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
2 | |
| Federico Artioli | Μ | 9/1 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
0 | |
| Giuseppe Sibilli | Ε |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
31 | ||
| Anthony Partipilo | Ε | 7/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
14 | |
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Ivan Marconi | Α | 22/2 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
1 | |
| Francesco Mezzoni | Α | 15/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
1 | |
Tιμωρημένοι
Τραυματίες
Άρρωστοι
Αμφίβολοι
Επιστρέφουν
Άλλοι λόγοι
Αγώνες που απουσιάζουν
Μπάρι - Βίρτους Εντέλα Προγνωστικά
Ομάδα
Θέση
Goal/Goal
1.5+
2.5+
Τελ. 5
Εκτίμηση
17η
52.6%
81.6%
52.6%
14η
52.6%
73.7%
36.8%
Η Μπάρι είναι… ναυάγιο, αλλά το να προσφέρεται φαβορί η Βίρτους Εντέλα με μόλις μία εκτός έδρας νίκη στο Πρωτάθλημα, είναι τραβηγμένο. Το ματς δείχνει ισορροπημένο, οι γηπεδούχοι έχουν περισσότερη ανάγκη τους βαθμούς, αυτό δεν σημαίνει ότι μπορούν και να τους πάρουν.
ΨΗΦΙΣΕ
Εσύ που θα πόνταρες;
Ψήφισε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
Μπάρι - Βίρτους Εντέλα
1
3.25
X
3.10
2
2.60
1
3.25
Μπάρι
X
3.10
Ισοπαλία
2
2.60
Βίρτους Εντέ.
Μπάρι - Βίρτους Εντέλα Αποδόσεις
1X2
U/O
GG/NG
| BOOKMAKER | 1 | X | 2 | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | U | O | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | GG | NG | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
3.20 | 2.85 | 2.60 | 4.58% | 1.65 | 2.25 | 4.81% | 1.80 | 1.95 | 6.40% |
|
|
3.15 | 3.10 | 2.42 | 5.06% | 1.66 | 2.21 | 5.20% | 1.90 | 1.86 | 6.01% |
|
|
2.88 | 3.10 | 2.60 | 5.16% | 1.67 | 2.15 | 6.01% | 1.91 | 1.91 | 4.50% |
|
|
3.15 | 2.90 | 2.50 | 5.86% | 1.65 | 2.20 | 5.71% | 1.81 | 1.92 | 6.83% |
|
|
3.25 | 2.85 | 2.45 | 6.26% | 1.63 | 2.20 | 6.37% | 1.87 | 1.88 | 6.25% |
|
|
3.10 | 2.85 | 2.54 | 6.29% | 1.60 | 2.25 | 6.49% | 1.83 | 1.83 | 8.50% |
Betting facts
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Μπάρι, έχει επαληθευτεί 8 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ