Απουσίες
Προγνωστικό
Αποδόσεις
Στατιστικά
Διαιτητής
Μπερτ Βερμπέκε Γήπεδο
Stade Van Roy (8.157) Απόσταση
70 χλμ. Καιρός
Βροχή
Α΄ Γύρος: Λα Λουβιέρ - Ντέντερ 0-1
. Στην κανονική περίοδο: Ντέντερ – Λα Λουβιέρ 0-0 (28/9/25), Λα Λουβιέρ – Ντέντερ 1-2 (5/12/26).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Πιθανές Ενδεκάδες
Λα Λουβιέρ
Απουσίες
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| M. Verrips | Τ | 10/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
22 | |
| Gauthier Gallon | Τ | 13/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
1 | |
| Benjamin Fredrick | Α | 14/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
21 | |
| Fabio Ferraro | Α | 29/1 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
4 | |
| Kobe Cools | Α | 19/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
3 | |
| David Hrncar | Α | 18/2 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
1 | |
| Roman Kvet | Μ | 30/5 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
4 | |
| Noah Mbamba | Μ | 33/2 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
1 | |
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Dario Benavides | Α | 20/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
1 | |
| Majeed Ashimeru | Μ | 7/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
2 | |
| Mouhamed Belkheir | Ε | 3/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
27 | |
Tιμωρημένοι
Τραυματίες
Άρρωστοι
Αμφίβολοι
Επιστρέφουν
Άλλοι λόγοι
Αγώνες που απουσιάζουν
Ντέντερ - Λα Λουβιέρ Προγνωστικά
Ομάδα
Goal/Goal
1.5+
2.5+
Τελ. 5
Εκτίμηση από Mάνος Κασσωτάκης
61.1%
72.2%
55.6%
50%
63.9%
47.2%
Η Ντέντερ έφτασε τις τρεις σερί ήττες, χάνοντας αυτή τη φορά με 2-1 στην έδρα της Σερκλ Μπριζ, δεν αποφεύγει έτσι κι αλλιώς την τελευταία θέση, προετοιμάζεται ήδη για τα μπαράζ παραμονής. Η Λα Λουβιέρ έχει φτάσει τις 4 σερί ήττες χωρίς να σκοράρει, μετά τη συντριβή με 4-0 στην έδρα της Ζούλτε Βάρεγκεμ, δείχνει να έχει το μυαλό ήδη στις διακοπές. Αδιάφορο βαθμολογικά παιχνίδι, οι δύο ομάδες είναι... πάρε τη μία και χτύπα την άλλη, ίσως για ψυχολογικούς λόγους η Ντέντερ να ψάξει τη νίκη. Άσος με DNB.
03/05
20:15
Αγώνας
Ντέντερ - Λα Λουβιέρ
Σημείο
1 DNB
Stake
10.00
Result
2-1
Profit
+10.70
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΨΗΦΙΣΕ
Εσύ που θα πόνταρες;
Ψήφισε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
Ντέντερ - Λα Λουβιέρ
1
2.70
X
3.45
2
2.65
1
2.70
Ντέντερ
X
3.45
Ισοπαλία
2
2.65
Λα Λουβιέρ
Ντέντερ - Λα Λουβιέρ Αποδόσεις
1X2
U/O
GG/NG
| BOOKMAKER | 1 | X | 2 | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | U | O | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | GG | NG | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
2.70 | 3.30 | 2.65 | 4.83% | 2.05 | 1.78 | 4.73% | 1.57 | 2.30 | 6.69% |
|
|
2.66 | 3.45 | 2.53 | 5.75% | 1.90 | 1.90 | 5.00% | 1.71 | 2.05 | 6.77% |
|
|
2.70 | 3.30 | 2.55 | 6.15% | 1.90 | 1.78 | 8.10% | 1.62 | 2.20 | 6.70% |
|
|
2.70 | 3.35 | 2.50 | 6.44% | 2.07 | 1.70 | 6.66% | 1.60 | 2.25 | 6.49% |
|
|
2.62 | 3.40 | 2.50 | 7.05% | 2.08 | 1.73 | 5.55% | 1.62 | 2.20 | 6.70% |
|
|
2.50 | 3.45 | 2.42 | 9.34% | 2.01 | 1.67 | 8.79% | 1.55 | 2.22 | 8.73% |
Betting facts
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Ντέντερ, έχει επαληθευτεί 7 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ