Απουσίες
Προγνωστικό
Αποδόσεις
Στατιστικά
Διαιτητής
Μάρκο Γκουίντα Γήπεδο
Stadio Città del Tricolore (21.584) Απόσταση
236 χλμ. Καιρός
Άστατος
Α΄ Γύρος: Σαμπντόρια - Ρετζιάνα 2-1
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Πιθανές Ενδεκάδες
Σαμπντόρια
Απουσίες
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Paolo Rozzio | Α | 11/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
9 | |
| Andrea Papetti | Α | 17/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
1 | |
| Simone Bonetti | Α | 19/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
0 | |
| Yeferson Paz | Μ | 1/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
9 | |
| Matteo Rover | Μ | 23/1 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
1 | |
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Lorenzo Venuti | Α | 11/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
20 | |
| Alessandro Di Pardo | Α | 15/1 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
0 | |
| Antonin Barak | Μ | 21/1 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
1 | |
| Francesco Conti | Μ | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
0 | |
| Oliver Abildgaard | Μ | 23/1 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
0 | |
| J. Ferri | Μ | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
0 | |
| Matteo Brunori | Ε | 16/3 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
0 | |
| Luigi Cherubini | Ε | 29/1 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
0 | |
| Nicholas Pierini | Ε | 20/3 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
0 | |
Tιμωρημένοι
Τραυματίες
Άρρωστοι
Αμφίβολοι
Επιστρέφουν
Άλλοι λόγοι
Αγώνες που απουσιάζουν
Ρετζιάνα - Σαμπντόρια Προγνωστικά
Ομάδα
Goal/Goal
1.5+
2.5+
Τελ. 5
Εκτίμηση
55.3%
68.4%
47.4%
50%
63.2%
39.5%
Η Ρετζιάνα δεν έχει ουσιαστικές πιθανότητες για να εμπλακεί στα πλέι άουτ, αλλά ούτε η Σαμπντόρια έχει βάσιμες ελπίδες για τα πλέι οφ. Οι φιλοξενούμενοι προσφέρονται ως φαβορί, πλην όμως ουδείς εγγυάται ότι θα υπάρξει απόλυτη προσήλωση στο ματς, δεν προκύπτει κάποια αξία.
ΨΗΦΙΣΕ
Εσύ που θα πόνταρες;
Ψήφισε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
Ρετζιάνα - Σαμπντόρια
1
3.40
X
3.25
2
2.32
1
3.40
Ρετζιάνα
X
3.25
Ισοπαλία
2
2.32
Σαμπντόρια
Ρετζιάνα - Σαμπντόρια Αποδόσεις
1X2
U/O
GG/NG
| BOOKMAKER | 1 | X | 2 | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | U | O | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | GG | NG | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
3.10 | 3.25 | 2.30 | 6.11% | 1.82 | 1.95 | 5.86% | 1.73 | 2.02 | 6.81% |
|
|
3.30 | 3.25 | 2.20 | 6.13% | 1.73 | 2.08 | 5.55% | 1.80 | 1.95 | 6.40% |
|
|
3.40 | 3.10 | 2.22 | 6.29% | 1.71 | 2.05 | 6.77% | 1.80 | 1.86 | 8.52% |
|
|
3.35 | 3.15 | 2.20 | 6.59% | 1.72 | 2.05 | 6.47% | 1.80 | 1.95 | 6.40% |
|
|
3.10 | 3.15 | 2.32 | 6.64% | 1.75 | 2.10 | 4.55% | 1.78 | 1.95 | 6.94% |
Betting facts
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Ρετζιάνα, έχει επαληθευτεί 5 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ