Απουσίες
Προγνωστικό
Αποδόσεις
Στατιστικά
Διαιτητής
Έρουϊν Μπλάνκ (Ολλανδία) Γήπεδο
De Vijverberg (12.600) Απόσταση
119 χλμ. Καιρός
Αίθριος
Α΄ Γύρος: Άλμερε Σίτι - Ντε Γκράαφστσαπ 3-1.
Στην κανονική διάρκεια: Ντε Χράαφσχαπ - Αλμέρε Σίτι 3-2, Αλμέρε Σίτι - Ντε Χράαφσχαπ 2-0
Πιθανές Ενδεκάδες
Αλμέρε Σίτι
Απουσίες
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Nolan Martens | Α | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
1 | |
| Jason Meerstadt | Α | 26/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
1 | |
| Stijn Bultman | Α | 22/1 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
0 | |
| Reuven Niemeijer | Μ | 30/16 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
0 | |
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Twan van der Zeeuw | Α | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
28 | |
| Tiziano Vianello | Α | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
16 | |
| Niko Takahashi | Α | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
1 | |
| Byron Burgering | Ε | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
10 | |
Tιμωρημένοι
Τραυματίες
Άρρωστοι
Αμφίβολοι
Επιστρέφουν
Άλλοι λόγοι
Αγώνες που απουσιάζουν
Ντε Γκράαφσαπ - Αλμέρε Σίτι Προγνωστικά
Ομάδα
Goal/Goal
1.5+
2.5+
Τελ. 5
Εκτίμηση από Λάμπρος Λυριτζής
72.5%
87.5%
67.5%
67.4%
88.4%
74.4%
Η Ντε Χράαφσχαπ αναζητά πλέον μία πολύ μεγάλη ανατροπή και αμφιβάλλουμε ότι μπορεί να την πετύχει. Έχει φανατικό κοινό αλλά αυτό αυξάνει την πίεση προς την πλευρά της. Η Αλμέρε Σίτι σημείωσε τρία γκολ σε κάθε ένα από τα τρία παιχνίδια για τα play offs ανόδου και θα βρει χώρους ώστε να ξεδιπλώσει το επιθετικό ταλέντο της. Αξίζει το ποντάρισμα στην υψηλή απόδοση του διπλού.
09/05
21:00
Αγώνας
Ντε Γκράαφσαπ - Αλμέρε Σίτι
Σημείο
2
Stake
10.00
Result
2-2
Profit
-10.00
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΨΗΦΙΣΕ
Εσύ που θα πόνταρες;
Ψήφισε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
Ντε Γκράαφσαπ - Αλμέρε Σίτι
1
2.11
X
4.35
2
3.14
1
2.11
Ντε Γκράαφσα.
X
4.35
Ισοπαλία
2
3.14
Αλμέρε Σίτι
Ντε Γκράαφσαπ - Αλμέρε Σίτι Αποδόσεις
1X2
U/O
GG/NG
| BOOKMAKER | 1 | X | 2 | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | U | O | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | GG | NG | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
2.11 | 4.35 | 2.85 | 5.19% | 3.35 | 1.32 | 5.31% | 1.33 | 3.20 | 6.05% |
|
|
2.05 | 4.20 | 3.00 | 5.59% | 3.50 | 1.30 | 5.21% | 1.30 | 3.40 | 5.96% |
|
|
1.93 | 4.25 | 3.14 | 6.71% | 3.20 | 1.30 | 7.56% | 1.30 | 3.20 | 7.56% |
|
|
2.10 | 4.05 | 2.85 | 6.89% | 3.20 | 1.34 | 5.55% | 1.33 | 3.10 | 6.93% |
|
|
2.02 | 4.05 | 2.70 | 10.10% | 3.10 | 1.32 | 7.42% | 1.30 | 3.25 | 7.14% |
Betting facts
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Ντε Γκράαφσαπ, έχει επαληθευτεί 8 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ