Απουσίες
Προγνωστικό
Αποδόσεις
Στατιστικά
Διαιτητής
Ιάνκου Βασιλίτσα (Πορτογαλία) Γήπεδο
Complexo Desportivo FC Alverca (7.705) Απόσταση
50 χλμ. Καιρός
Βροχή
Α΄ Γύρος: Εστορίλ - Αλβέρκα 4-1
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Πιθανές Ενδεκάδες
Εστορίλ
Απουσίες
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Andre Gomes | Τ | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
4 | |
| Chissumba | Α | 19/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
10 | |
| Julian Martinez | Α | 1/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
5 | |
| Tomas Mendes | Μ | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
26 | |
| Sabit Abdulai | Μ | 15/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
12 | |
| Fabricio Garcia | Ε | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
5 | |
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Kevin Boma | Α | 1/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
12 | |
| Longin Bimai | Α | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
7 | |
Tιμωρημένοι
Τραυματίες
Άρρωστοι
Αμφίβολοι
Επιστρέφουν
Άλλοι λόγοι
Αγώνες που απουσιάζουν
Αλβέρκα - Εστορίλ Προγνωστικά
Ομάδα
Θέση
Goal/Goal
1.5+
2.5+
Τελ. 5
Εκτίμηση από Γιώργος Κούλης
10η
56.3%
78.1%
53.1%
9η
56.3%
75%
62.5%
Αμφότερες παρουσιάζουν ανταγωνιστικό πρόσωπο από το ξεκίνημα της φετινής σεζόν και δικαιολογημένα βρίσκονται στη μέση της βαθμολογίας. Σκοράρουν και δέχονται γκολ με άνεση εκατέρωθεν, 4/6 G/G μετράει η Εστορίλ.
10/05
22:30
Αγώνας
Αλβέρκα - Εστορίλ
Σημείο
G/G
Stake
5.00
Result
1-1
Profit
+3.00
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΨΗΦΙΣΕ
Εσύ που θα πόνταρες;
Ψήφισε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
Αλβέρκα - Εστορίλ
1
2.70
X
3.55
2
2.71
1
2.70
Αλβέρκα
X
3.55
Ισοπαλία
2
2.71
Εστορίλ
Αλβέρκα - Εστορίλ Αποδόσεις
1X2
U/O
GG/NG
| BOOKMAKER | 1 | X | 2 | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | U | O | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | GG | NG | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
2.70 | 3.50 | 2.58 | 4.19% | 2.19 | 1.68 | 4.93% | 1.57 | 2.39 | 5.24% |
|
|
2.67 | 3.55 | 2.55 | 4.61% | 2.18 | 1.70 | 4.48% | 1.55 | 2.35 | 6.60% |
|
|
2.50 | 3.40 | 2.71 | 5.94% | 2.16 | 1.64 | 6.78% | 1.54 | 2.35 | 6.97% |
|
|
2.65 | 3.55 | 2.45 | 6.30% | 2.18 | 1.65 | 6.08% | 1.55 | 2.35 | 6.60% |
|
|
2.50 | 3.50 | 2.62 | 6.31% | 2.15 | 1.67 | 6.01% | 1.53 | 2.38 | 6.87% |
|
|
2.60 | 3.50 | 2.45 | 7.28% | 2.25 | 1.61 | 6.15% | 1.51 | 2.45 | 6.58% |
Betting facts
Η ομάδα Αλβέρκα έχει φέρει 4 φορές το αποτέλεσμα ισοπαλία στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Αλβέρκα, έχει επαληθευτεί 5 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ