Απουσίες
Προγνωστικό
Αποδόσεις
Στατιστικά
Διαιτητής
Έλντερ Καρβάλιο (Πορτογαλία) Γήπεδο
Estádio de São Miguel (10.000) Απόσταση
994 χλμ. Καιρός
Βροχή
Σάντα Κλάρα - Νασιονάλ Μαδέιρα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Πιθανές Ενδεκάδες
Νασιονάλ Μαδέιρα
Απουσίες
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| MT | Α | 2/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
11 | |
| Henrique Silva | Α | 12/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
2 | |
| Serginho | Μ | 30/4 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
0 | |
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Franca Lucas | Τ | 6/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
12 | |
| Ivanildo Fernandes | Α |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
31 | ||
| Ulisses | Α |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
26 | ||
| L. Vallier | Α | 26/1 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
3 | |
| Vitor Ze | Α | 29/4 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
0 | |
| Miguel Baeza | Μ | 14/1 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
3 | |
Tιμωρημένοι
Τραυματίες
Άρρωστοι
Αμφίβολοι
Επιστρέφουν
Άλλοι λόγοι
Αγώνες που απουσιάζουν
Σάντα Κλάρα - Νασιονάλ Μαδέιρα Προγνωστικά
Ομάδα
Θέση
Goal/Goal
1.5+
2.5+
Τελ. 5
Εκτίμηση από Γιώργος Κούλης
13η
42.4%
57.6%
36.4%
14η
48.5%
72.7%
42.4%
Η Σάντα Κλάρα κατόρθωσε και επίσημα τη σωτηρία. Η Νασιονάλ Μαδέιρα βρίσκεται μια... ανάσα μακριά από την παραμονή στην κορυφαία κατηγορία. Περιμένουμε γκολ στο παιχνίδι, 4/5 σύνολα 2-3 τερμάτων μετράει η Νασιονάλ Μαδέιρα.
11/05
22:15
Αγώνας
Σάντα Κλάρα - Νασιονάλ Μαδέιρα
Σημείο
2-3 G
Stake
5.00
Result
2-0
Profit
+5.25
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΨΗΦΙΣΕ
Εσύ που θα πόνταρες;
Ψήφισε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
Σάντα Κλάρα - Νασιονάλ Μαδέιρα
1
2.58
X
3.25
2
3.10
1
2.58
Σάντα Κλάρα
X
3.25
Ισοπαλία
2
3.10
Νασιονάλ Μαδ.
Σάντα Κλάρα - Νασιονάλ Μαδέιρα Αποδόσεις
1X2
U/O
GG/NG
| BOOKMAKER | 1 | X | 2 | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | U | O | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | GG | NG | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
2.58 | 3.20 | 2.95 | 3.76% | 1.75 | 2.09 | 4.75% | 1.79 | 2.01 | 5.32% |
|
|
2.47 | 3.10 | 3.10 | 4.76% | 1.75 | 2.10 | 4.55% | 1.75 | 2.00 | 6.67% |
|
|
2.55 | 3.00 | 2.95 | 6.06% | 1.75 | 2.03 | 6.02% | 1.80 | 1.95 | 6.40% |
|
|
2.30 | 3.25 | 3.10 | 6.11% | 1.70 | 2.10 | 6.05% | 1.80 | 1.95 | 6.40% |
|
|
2.50 | 3.00 | 3.00 | 6.25% | 1.72 | 2.05 | 6.47% | 1.74 | 1.95 | 8.05% |
|
|
2.50 | 2.95 | 2.95 | 7.23% | 1.74 | 2.04 | 6.10% | 1.74 | 2.01 | 6.74% |
Betting facts
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Σάντα Κλάρα, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ