i
Η
Η
Η
Ν
Ι
Η
Απουσίες
Προγνωστικό
Αποδόσεις
Στατιστικά
Διαιτητής
Μ. Ντελγκάδο Γήπεδο
Castelao (63.903) Απόσταση
1.900 χλμ. Καιρός
Άστατος
Ά Γύρος: 2-1
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Απουσίες
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Richard | Τ | 4/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
3 | |
| Otavio Luiz | Α |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
1 | ||
| Carvalho Ronald | Α | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
8 | |
| Matheusinho | Μ | 4/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
4 | |
| Silva Wendel | Ε | 4/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
2 | |
| Lucca | Ε | 1/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
0 | |
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Lyanco | Α | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
0 | |
| Tressoldi Ruan | Α | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
0 | |
| Silva Patrick | Μ | 2/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
14 | |
| Indio | Μ | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
14 | |
| Alan Franco | Μ | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
0 | |
| Hugo Victor | Μ | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
2 | |
Tιμωρημένοι
Τραυματίες
Άρρωστοι
Αμφίβολοι
Επιστρέφουν
Άλλοι λόγοι
Αγώνες που απουσιάζουν
Σεαρά - Ατλέτικο Μινέιρο Προγνωστικά
Ομάδα
Goal/Goal
1.5+
2.5+
Τελ. 5
Εκτίμηση από Γιώργος Κούλης
60%
60%
60%
100%
100%
100%
Η Σεαρά δεν έχει ιδιαίτερες βλέψεις για τη συγκεκριμένη διοργάνωση. Η Ατλέτικο Μινέιρο εμφανίζεται κατώτερη των προσδοκιών στο Πρωτάθλημα. Αμφότερες δυσκολεύονται αισθητά στο σκοράρισμα, πιθανή περίπτωση μοιάζουν τα λίγα γκολ.
ΨΗΦΙΣΕ
Εσύ που θα πόνταρες;
Ψήφισε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
Σεαρά - Ατλέτικο Μινέιρο
1
2.80
X
3.00
2
2.90
1
2.80
Σεαρά
X
3.00
Ισοπαλία
2
2.90
Ατλέτικο Μιν.
Σεαρά - Ατλέτικο Μινέιρο Αποδόσεις
1X2
U/O
GG/NG
| BOOKMAKER | 1 | X | 2 | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | U | O | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | GG | NG | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
2.80 | 2.90 | 2.90 | 4.47% | 1.55 | 2.45 | 5.06% | 1.95 | 1.80 | 6.40% |
|
|
2.77 | 2.90 | 2.88 | 5.04% | 1.55 | 2.44 | 5.21% | 2.01 | 1.76 | 6.16% |
|
|
2.80 | 3.00 | 2.70 | 5.74% | 1.57 | 2.35 | 5.88% | 1.95 | 1.80 | 6.40% |
|
|
2.65 | 2.95 | 2.90 | 5.76% | 1.56 | 2.40 | 5.45% | 1.95 | 1.78 | 6.94% |
|
|
2.62 | 3.00 | 2.85 | 6.18% | 1.57 | 2.30 | 6.69% | 1.95 | 1.74 | 8.05% |
|
|
2.65 | 2.90 | 2.80 | 7.35% | 1.50 | 2.40 | 7.69% | 1.90 | 1.80 | 7.57% |
Betting facts
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Σεαρά, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ