Απουσίες
Προγνωστικό
Αποδόσεις
Στατιστικά
Γήπεδο
Daejeon World Cup Stadium (40.535) Απόσταση
158 χλμ. Καιρός
Βροχή
Α΄ Γύρος: Σεούλ - Νταέτζεον 0-1
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Απουσίες
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Chang-Rae Ha | Α | 1/1 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
10 | |
| Moon-Hwan Kim | Α | 3/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
0 | |
| Masatoshi Ishida | Ε | 2/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
4 | |
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Abo Al Arab Yazan | Α | 6/1 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
2 | |
Tιμωρημένοι
Τραυματίες
Άρρωστοι
Αμφίβολοι
Επιστρέφουν
Άλλοι λόγοι
Αγώνες που απουσιάζουν
Νταέτζεον - Σεούλ Προγνωστικά
Ομάδα
Θέση
Goal/Goal
1.5+
2.5+
Τελ. 5
Εκτίμηση από Δημήτρης Σιώρης
9η
35.7%
64.3%
21.4%
1η
50%
64.3%
57.1%
Η Νταετζέον δεν εκμεταλλεύτηκε τις ευκαιρίες της στην έξοδο στην Γκανγκβόν. Έχασε 2-0 και η διαφορά από την κορυφή και τη σημερινή αντίπαλο βρίσκεται πλέον στο -13. Η Σεούλ έκανε τα εύκολα – δύσκολα στην έδρα της ουραγού Γκουανγκτζού, αλλά έφυγε με τη νίκη 1-0 και μπορεί να περάσει χωρίς απώλειες σήμερα.
16/05
10:30
Αγώνας
Νταέτζεον - Σεούλ
Σημείο
2 (0.0 Α.Η.)
Stake
10.00
Result
1-2
Profit
+8.30
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΨΗΦΙΣΕ
Εσύ που θα πόνταρες;
Ψήφισε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
Νταέτζεον - Σεούλ
1
3.10
X
3.30
2
2.50
1
3.10
Νταέτζεον
X
3.30
Ισοπαλία
2
2.50
Σεούλ
Νταέτζεον - Σεούλ Αποδόσεις
1X2
U/O
GG/NG
| BOOKMAKER | 1 | X | 2 | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | U | O | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | GG | NG | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
3.10 | 3.30 | 2.34 | 5.03% | 1.83 | 1.97 | 5.13% | 1.73 | 2.04 | 6.39% |
|
|
2.95 | 3.25 | 2.40 | 5.96% | 1.80 | 1.95 | 6.40% | 1.85 | 1.90 | 6.27% |
|
|
3.00 | 3.25 | 2.35 | 6.24% | 1.80 | 1.97 | 5.94% | 1.74 | 2.01 | 6.74% |
|
|
3.05 | 3.25 | 2.32 | 6.24% | 1.82 | 1.93 | 6.33% | 1.70 | 2.02 | 7.69% |
|
|
2.85 | 3.20 | 2.45 | 6.68% | 1.78 | 1.92 | 7.63% | 1.75 | 1.95 | 7.77% |
|
|
2.70 | 3.20 | 2.50 | 7.65% | 1.70 | 2.10 | 6.05% | 1.83 | 1.83 | 8.50% |
Betting facts
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Νταέτζεον, έχει επαληθευτεί 8 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ