Απουσίες
Προγνωστικό
Αποδόσεις
Στατιστικά
Διαιτητής
Μάγκνους Κολάι (Νορβηγία) Γήπεδο
Øster Hus Arena Απόσταση
420 χλμ. Καιρός
Αίθριος
Α΄ Γύρος: Χοντ - Σάντνες 2-1
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Απουσίες
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Kevin Pereira | Α | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
11 | |
| Olaf Bardarson | Α | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
1 | |
| Zifarlino Nsoni | Μ | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
0 | |
| Gullbrandur Oregaard | Μ | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
0 | |
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Mirza Mulac | Α | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
0 | |
Tιμωρημένοι
Τραυματίες
Άρρωστοι
Αμφίβολοι
Επιστρέφουν
Άλλοι λόγοι
Αγώνες που απουσιάζουν
Σάντνες - Χοντ Προγνωστικά
Ομάδα
Θέση
Goal/Goal
1.5+
2.5+
Τελ. 5
Εκτίμηση
10η
50%
93.8%
43.8%
6η
62.5%
75%
62.5%
Κοινός στόχος για τις δύο σημερινές αντιπάλους η είσοδος στην εξάδα και πιο συγκεκριμένα η 6η θέση, καθώς για τις πρώτες 5 υπάρχει πληθώρα μεγαθηρίων που ερίζουν για μια από αυτές. Άλλο ένα κοινό σημείο τους είναι ότι στο πρώτο τους παιχνίδι μετά την καλοκαιρινή διακοπή, αμφότερες δέχτηκαν 6 γκολ. Μάλιστα, η Σάντνες προέρχεται από δύο σερί ήττες και θέλει άμεση επάνοδο στο δρόμο των επιτυχιών. Η Χοντ είναι αρκετά προσεκτική μακριά από την έδρα της και πηγαίνει σε χαμηλά σκορ. 2-3 G
ΨΗΦΙΣΕ
Εσύ που θα πόνταρες;
Ψήφισε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
Σάντνες - Χοντ
1
1.84
X
3.85
2
4.00
1
1.84
Σάντνες
X
3.85
Ισοπαλία
2
4.00
Χοντ
Σάντνες - Χοντ Αποδόσεις
1X2
U/O
GG/NG
| BOOKMAKER | 1 | X | 2 | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | U | O | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | GG | NG | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1.84 | 3.85 | 3.95 | 5.34% | 2.28 | 1.62 | 5.29% | 1.57 | 2.32 | 6.37% |
|
|
1.83 | 3.75 | 3.85 | 6.79% | 2.20 | 1.62 | 6.70% | 1.59 | 2.25 | 6.84% |
|
|
1.83 | 3.70 | 3.90 | 6.81% | 2.25 | 1.62 | 5.81% | 1.57 | 2.25 | 7.53% |
|
|
1.80 | 3.75 | 3.90 | 7.29% | 2.20 | 1.60 | 7.37% | 1.57 | 2.27 | 7.19% |
|
|
1.76 | 3.80 | 4.00 | 7.52% | 2.20 | 1.60 | 7.37% | 1.55 | 2.28 | 7.73% |
|
|
1.75 | 3.75 | 3.95 | 8.36% | 2.20 | 1.58 | 8.04% | 1.57 | 2.25 | 7.53% |
Betting facts
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Σάντνες, έχει επαληθευτεί 5 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ