Απουσίες
Προγνωστικό
Αποδόσεις
Στατιστικά
Γήπεδο
Bolt Arena (10.770) Απόσταση
7 χλμ. Καιρός
Αίθριος
Α΄ Γύρος: Γκνίσταν - Ελσίνκι 0-3
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Απουσίες
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Ville Tikkanen | Α | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
1 | |
| Emil Levealahti | Α | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
0 | |
| Ilmo Toivonen | Μ | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
23 | |
| Lucas Lingman | Μ | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
1 | |
| Liam Moller | Μ | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
2 | |
| David Ezeh | Ε | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
12 | |
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Costa Marcelo | Α | 3/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
2 | |
| Evgeniy Bashkirov | Μ | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
23 | |
| Gabriel Europaeus | Μ | 3/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
0 | |
| Kosmo Launiala | Ε | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
14 | |
Tιμωρημένοι
Τραυματίες
Άρρωστοι
Αμφίβολοι
Επιστρέφουν
Άλλοι λόγοι
Αγώνες που απουσιάζουν
Ελσίνκι - Γκνίσταν Προγνωστικά
Ομάδα
Θέση
Goal/Goal
1.5+
2.5+
Τελ. 5
Εκτίμηση
4η
35%
70%
55%
3η
50%
80%
45%
Μόλις 2 βαθμοί χωρίζουν την 3η Ελσίνκι από την 4η Γκνίσταν σε αυτό το τοπικό ντέρμπι. Αμφότερες θέλουν να εξασφαλίσουν την παρουσία τους στην προνομιούχο εξάδα και το καλύτερο δυνατό πλασάρισμα, εν όψει πλέι οφ. Η Ελσίνκι αποχαιρέτησε την Ευρώπη και έχει κατά νου και τον τελικό Κυπέλλου με την Ίντερ Τούρκου. Μάλιστα, μετράει 4 νίκες στα 5 τελευταία. Αντιστοίχως σε καλή κατάσταση είναι και η Γκνίσταν, που είναι αήττητη στα 3 τελευταία εκτός με 2 νίκες και 1 ισοπαλία. Αμφότερες σκοράρουν εύκολα.
ΨΗΦΙΣΕ
Εσύ που θα πόνταρες;
Ψήφισε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
Ελσίνκι - Γκνίσταν
1
1.62
X
4.30
2
4.95
1
1.62
Ελσίνκι
X
4.30
Ισοπαλία
2
4.95
Γκνίσταν
Ελσίνκι - Γκνίσταν Αποδόσεις
1X2
U/O
GG/NG
| BOOKMAKER | 1 | X | 2 | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | U | O | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | GG | NG | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1.61 | 4.10 | 4.95 | 6.28% | 2.55 | 1.50 | 5.56% | 1.53 | 2.41 | 6.41% |
|
|
1.60 | 4.30 | 4.70 | 6.57% | 2.45 | 1.50 | 6.96% | 1.57 | 2.30 | 6.69% |
|
|
1.62 | 4.20 | 4.65 | 6.58% | 2.47 | 1.50 | 6.68% | 1.55 | 2.30 | 7.40% |
|
|
1.60 | 4.25 | 4.75 | 6.61% | 2.45 | 1.48 | 7.74% | 1.55 | 2.28 | 7.73% |
|
|
1.61 | 4.15 | 4.75 | 6.77% | 2.45 | 1.54 | 5.44% | 1.58 | 2.25 | 7.18% |
|
|
1.60 | 4.00 | 4.50 | 8.86% | 2.50 | 1.50 | 6.25% | 1.57 | 2.25 | 7.53% |
Betting facts
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Ελσίνκι, έχει επαληθευτεί 5 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ