Απουσίες
Προγνωστικό
Αποδόσεις
Στατιστικά
Διαιτητής
Q. Contreras Γήπεδο
Nemesio Díez (27.000) Απόσταση
1.786 χλμ. Καιρός
Ζέστη
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Απουσίες
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Diego Barbosa | Α | 19/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
0 | |
| Marcel Ruiz | Μ | 21/3 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
11 | |
| Paulinho | Ε | 20/12 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
10 | |
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Ettson Ayon | Ε | 2/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
3 | |
Tιμωρημένοι
Τραυματίες
Άρρωστοι
Αμφίβολοι
Επιστρέφουν
Άλλοι λόγοι
Αγώνες που απουσιάζουν
Τολούκα - Χουαρές Προγνωστικά
Ομάδα
Goal/Goal
1.5+
2.5+
Τελ. 5
Εκτίμηση από Γιάννης Σελαλμαζίδης
60%
80%
60%
60%
60%
60%
Η Τολούκα έρχεται με ανεβασμένη ψυχολογία μετά το 2-0 επί του Όστιν και την πρόκριση στα ημιτελικά του Leagues Cup. Στο πρωτάθλημα επικράτησε εκτός έδρας με 2-1 επί της Κερέταρο, ενώ τιμωρημένος είναι ο ικανός Μπαρμπόσα (Α) και τραυματίας ο πολύτιμος Παουλίνιο (Ε). Η Χουάρες γνώρισε τρίτη διαδοχική ήττα, εντός έδρας με 2-1 από την Κλαμπ Αμέρικα. Συνεχίζει να αντιμετωπίζει προβλήματα με τους Λ. Ρομέρο (Α) και Αγιόν (Ε). Η Τολούκα έχει και την παράδοση με το μέρος της, έχοντας κερδίσει τα 4/5 τελευταία μεταξύ τους. Δεν αναμένεται να αντιμετωπίσουν πρόβλημα οι γηπεδούχοι για να φτάσουν στο τρίποντο.
ΨΗΦΙΣΕ
Εσύ που θα πόνταρες;
Ψήφισε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
Τολούκα - Χουαρές
1
1.38
X
6.20
2
9.75
1
1.38
Τολούκα
X
6.20
Ισοπαλία
2
9.75
Χουαρές
Τολούκα - Χουαρές Αποδόσεις
1X2
U/O
GG/NG
| BOOKMAKER | 1 | X | 2 | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | U | O | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | GG | NG | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1.38 | 5.25 | 7.30 | 4.95% | 2.60 | 1.50 | 4.88% | 1.74 | 2.05 | 5.88% |
|
|
1.26 | 6.20 | 9.75 | 5.44% | 3.05 | 1.38 | 4.99% | 1.73 | 2.05 | 6.18% |
|
|
1.33 | 5.75 | 7.50 | 5.58% | 2.88 | 1.40 | 5.79% | 1.75 | 2.00 | 6.67% |
|
|
1.32 | 5.66 | 8.00 | 5.59% | 2.90 | 1.36 | 7.42% | 1.66 | 2.10 | 7.29% |
|
|
1.30 | 5.80 | 8.50 | 5.60% | 2.70 | 1.40 | 7.80% | 1.75 | 2.00 | 6.67% |
|
|
1.32 | 5.60 | 7.90 | 5.90% | 3.00 | 1.40 | 4.55% | 1.67 | 2.12 | 6.59% |
Betting facts
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Τολούκα, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ