Προγνωστικά Α Πορτογαλίας 31/08/2026
VAR
ΜΠΕΝΦΙΚΑ - ΕΣΤΟΡΙΛ
22:15
Cosmote Sport 1HD
Κωδ. Κουπονιού: 677
Cosmote Sport 1HD
Κωδ. Κουπονιού: 677
Απουσίες
Προγνωστικό
Αποδόσεις
Στατιστικά
Διαιτητής
Έλντερ Καρβάλιο (Πορτογαλία) Γήπεδο
Da Luz (60.000) Απόσταση
Ίδια πόλη Καιρός
Αίθριος
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Πιθανές Ενδεκάδες
Εστορίλ
Απουσίες
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Joshua Wynder | Α | 2/1 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
8 | |
| Daniel Banjaqui | Α | 7/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
1 | |
| Fredrik Aursnes | Μ | 14/1 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
1 | |
| Bruma | Ε | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
8 | |
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Jordan Holsgrove | Μ | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
3 | |
| Xeka | Μ | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
1 | |
Tιμωρημένοι
Τραυματίες
Άρρωστοι
Αμφίβολοι
Επιστρέφουν
Άλλοι λόγοι
Αγώνες που απουσιάζουν
Μπενφίκα - Εστορίλ Προγνωστικά
Ομάδα
Θέση
Goal/Goal
1.5+
2.5+
Τελ. 5
Εκτίμηση από Γιώργος Γκάτος
8η
66.7%
100%
100%
17η
50%
100%
25%
Η Μπενφίκα κέρδισε την Ααρχους στη Δανία (3-1), στο... ρελαντί και είχε και ώρα και ευκαιρίες για κάτι παραπάνω, αλλά έσβησε τις μηχανές. Φέτος είναι... φωτιά. Κάνει ό,τι θέλει. Και έτσι θέλει να συνεχίσει και στο πρωτάθλημα, μέσα από την παραγωγικότητα της. Η Εστορίλ απ' την άλλη δεν κατάφερε να πάρει κάτι από το παιχνίδι με την Ρίο Άβε (2-0). Παραμένει χωρίς νίκη μετά από τρεις αγωνιστικές (0-1-2) στο φετινό πρωτάθλημα και περιμένουμε να μην κερδίσει ούτε σήμερα. Σε πρώτο πλάνο τα ομαδικά γκολ της Μπενφίκα και συγκεκριμένα το Over 2,5.
31/08
22:15
Αγώνας
Μπενφίκα - Εστορίλ
Σημείο
Over 2,5 γκολ Μπενφίκα
Stake
10.00
Result
2-1
Profit
-10.00
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΨΗΦΙΣΕ
Εσύ που θα πόνταρες;
Ψήφισε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
Μπενφίκα - Εστορίλ
1
1.13
X
11.00
2
19.00
1
1.13
Μπενφίκα
X
11.00
Ισοπαλία
2
19.00
Εστορίλ
Μπενφίκα - Εστορίλ Αποδόσεις
1X2
U/O
GG/NG
| BOOKMAKER | 1 | X | 2 | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | U | O | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | GG | NG | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1.13 | 9.00 | 19.00 | 4.64% | 3.60 | 1.29 | 5.03% | 2.02 | 1.75 | 6.23% |
|
|
1.10 | 11.00 | 17.00 | 5.56% | 4.00 | 1.25 | 4.76% | 1.91 | 1.91 | 4.50% |
|
|
1.11 | 10.50 | 15.50 | 5.72% | 3.50 | 1.30 | 5.21% | 2.15 | 1.66 | 6.33% |
|
|
1.12 | 8.80 | 17.75 | 5.91% | 3.60 | 1.30 | 4.49% | 2.00 | 1.73 | 7.24% |
|
|
1.10 | 8.50 | 19.00 | 7.35% | 3.60 | 1.30 | 4.49% | 2.10 | 1.64 | 7.91% |
|
|
1.08 | 10.50 | 17.00 | 7.41% | 3.55 | 1.25 | 7.55% | 2.25 | 1.65 | 4.81% |
Betting facts
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Μπενφίκα, έχει επαληθευτεί 8 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ