Απουσίες
Προγνωστικό
Αποδόσεις
Στατιστικά
Διαιτητής
Νταβί ντε Ολιβέιρα Λασέρντα (Εσπίριτο Σάντο) Γήπεδο
Estadio Vila Belmiro (16.068) Απόσταση
90 χλμ. Καιρός
Αίθριος
Α΄ Γύρος: Παλμέιρας - Σάντος 3-0
Σχόλια: Αγώνας ρεβάνς για τα προημιτελικά του Κυπέλλου Βραζιλίας
Σχόλια: Αγώνας ρεβάνς για τα προημιτελικά του Κυπέλλου Βραζιλίας
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Πιθανές Ενδεκάδες
Παλμέιρας
Απουσίες
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Lira Vinicius | Α | 5/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
37 | |
| Schmidt Joao | Μ | 13/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
0 | |
| Menino Gabriel | Μ | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
4 | |
| Henrique Gustavo | Μ | 12/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
0 | |
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Jefte | Α | 2/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
11 | |
| Joaquin Piquerez | Α | 6/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
3 | |
| Alexander Barboza | Α | 2/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
1 | |
| Ramon Sosa | Μ | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
4 | |
| Paulinho | Ε | 7/3 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
9 | |
| Jhon Arias | Ε | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
1 | |
Tιμωρημένοι
Τραυματίες
Άρρωστοι
Αμφίβολοι
Επιστρέφουν
Άλλοι λόγοι
Αγώνες που απουσιάζουν
Σάντος - Παλμέιρας Προγνωστικά
Ομάδα
Goal/Goal
1.5+
2.5+
Τελ. 5
Εκτίμηση από Mάνος Κασσωτάκης
0%
40%
20%
40%
100%
100%
Η Σάντος έχει χάσει με 3-0 στο πρώτο ματς, φαντάζει απίθανο να κάνει την ανατροπή, στο πρωτάθλημα έχει πάρει ανάσα, όντας στο +4 από την επικίνδυνη ζώνη. Η Παλμέιρας είναι αγκαλιά με την πρόκριση μπορούσε να κερδίσει και με μεγαλύτερη διαφορά. Έστω και υποσυνείδητα μπορεί να επαναπαυθεί, ο άσος αξίζει και το DNB παρέχει ασφάλεια.
03/09
03:30
Αγώνας
Σάντος - Παλμέιρας
Σημείο
1 DNB
Stake
10.00
Result
-
Profit
-
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΨΗΦΙΣΕ
Εσύ που θα πόνταρες;
Ψήφισε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
Σάντος - Παλμέιρας
1
3.05
X
3.40
2
2.50
1
3.05
Σάντος
X
3.40
Ισοπαλία
2
2.50
Παλμέιρας
Σάντος - Παλμέιρας Αποδόσεις
1X2
U/O
GG/NG
| BOOKMAKER | 1 | X | 2 | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | U | O | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | GG | NG | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
3.05 | 3.40 | 2.35 | 4.54% | 1.85 | 1.95 | 5.07% | 1.72 | 2.05 | 6.47% |
|
|
2.90 | 3.30 | 2.50 | 4.57% | 1.85 | 1.95 | 5.07% | 1.72 | 2.07 | 6.06% |
|
|
2.88 | 3.30 | 2.50 | 4.78% | 1.85 | 1.95 | 5.07% | 1.75 | 2.00 | 6.67% |
|
|
2.95 | 3.25 | 2.44 | 5.35% | 1.83 | 1.97 | 5.13% | 1.74 | 2.03 | 6.31% |
|
|
2.95 | 3.20 | 2.40 | 6.38% | 1.82 | 1.92 | 6.57% | 1.70 | 2.10 | 6.05% |
|
|
3.00 | 3.25 | 2.30 | 7.05% | 1.81 | 1.92 | 6.83% | 1.71 | 2.00 | 7.82% |
Betting facts
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Σάντος, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ