Απουσίες
Προγνωστικό
Αποδόσεις
Στατιστικά
Διαιτητής
V. Ferreira Γήπεδο
Estadio Jose Gomes (9.288) Απόσταση
300 χλμ. Καιρός
Αίθριος
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Πιθανές Ενδεκάδες
Φαμαλικάο
Απουσίες
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Kevin Jansson | Μ | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
3 | |
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Tommie Van de Looi | Μ | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
0 | |
Tιμωρημένοι
Τραυματίες
Άρρωστοι
Αμφίβολοι
Επιστρέφουν
Άλλοι λόγοι
Αγώνες που απουσιάζουν
Εστρέλα - Φαμαλικάο Προγνωστικά
Ομάδα
Θέση
Goal/Goal
1.5+
2.5+
Τελ. 5
Εκτίμηση από Mάνος Κασσωτάκης
8η
100%
100%
100%
14η
50%
50%
25%
Μετά από δύο απανωτά 2-2 στο πρωτάθλημα η Εστρέλα κέρδισε με 3-2 εκτός έδρας τη Νασιονάλ Μαδέιρα μόνο άσχημο δεν είναι το ξεκίνημα της. Η Φαμαλικάο παραχώρησε 0-0 στη Ζιλ Βισέντε, ψάχνει ακόμα την πρώτη της νίκη. Δύσκολα θα τη βρει σε αυτό το ματς, μπορεί όμως να σκοράρει, το G/G μπορεί να έρθει και σε αυτό το ματς της Εστρέλα.
05/09
17:30
Αγώνας
Εστρέλα - Φαμαλικάο
Σημείο
G/G
Stake
10.00
Result
-
Profit
-
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΨΗΦΙΣΕ
Εσύ που θα πόνταρες;
Ψήφισε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
Εστρέλα - Φαμαλικάο
1
3.10
X
3.20
2
2.55
1
3.10
Εστρέλα
X
3.20
Ισοπαλία
2
2.55
Φαμαλικάο
Εστρέλα - Φαμαλικάο Αποδόσεις
1X2
U/O
GG/NG
| BOOKMAKER | 1 | X | 2 | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | U | O | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | GG | NG | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
2.95 | 3.15 | 2.55 | 4.63% | 1.67 | 2.20 | 5.06% | 1.85 | 1.90 | 6.27% |
|
|
3.10 | 3.15 | 2.41 | 5.21% | 1.67 | 2.20 | 5.06% | 1.87 | 1.89 | 6.00% |
|
|
2.90 | 3.10 | 2.55 | 5.62% | 1.67 | 2.15 | 6.01% | 1.84 | 1.89 | 6.77% |
|
|
2.90 | 3.10 | 2.55 | 5.62% | 1.65 | 2.17 | 6.27% | 1.85 | 1.90 | 6.27% |
|
|
2.88 | 3.20 | 2.50 | 5.64% | 1.67 | 2.15 | 6.01% | 1.91 | 1.91 | 4.50% |
|
|
2.90 | 3.10 | 2.45 | 7.03% | 1.62 | 2.20 | 6.70% | 1.83 | 1.83 | 8.50% |
|
|
2.82 | 3.10 | 2.50 | 7.17% | 1.70 | 2.07 | 6.66% | 1.82 | 1.88 | 7.52% |
Betting facts
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Εστρέλα, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ