Απουσίες
Προγνωστικό
Αποδόσεις
Στατιστικά
Διαιτητής
D. Antamo Γήπεδο
OmaSp Stadion (5.900) Απόσταση
451 χλμ. Καιρός
Άστατος
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Απουσίες
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Albin Bjorkskog | Ε | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
21 | |
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Jiri Nissinen | Α | 2/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
6 | |
| Sebastian Dahlstrom | Μ | 4/2 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
10 | |
| Arvid Lundberg | Ε | 2/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
11 | |
Tιμωρημένοι
Τραυματίες
Άρρωστοι
Αμφίβολοι
Επιστρέφουν
Άλλοι λόγοι
Αγώνες που απουσιάζουν
Σεϊναγιόεν - Μάριεχαμν Προγνωστικά
Ομάδα
Θέση
Goal/Goal
1.5+
2.5+
Τελ. 5
Εκτίμηση
10η
56%
80%
52%
11η
40%
84%
48%
Με 3 σερί ισοπαλίες η Σεϊναγιόεν δεν έχει ξεκαθαρίσει ακόμα με την παραμονή και βλέπει τη σημερινή της αντίπαλο ως άμεση ανταγωνίστρια, καθώς σε περίπτωση ήττας η διαφορά τους θα μειωθεί στον 1 βαθμό. Η Μάριεχαμ φαίνεται ότι περίμενε το φινάλε της σεζόν για να «ξυπνήσει» από τον λήθαργο και με 4 νίκες στα 5 τελευταία κάνει πορεία πρωταθλητισμού. Πρωτίστως, «ξεκόλλησε» από την τελευταία θέση που οδηγεί σε απευθείας υποβιβασμό. Μπορεί να μην «πυροβολούν» στην επίθεση, αλλά βρίσκουν δίχτυα. G/G
ΨΗΦΙΣΕ
Εσύ που θα πόνταρες;
Ψήφισε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
Σεϊναγιόεν - Μάριεχαμν
1
1.76
X
3.85
2
4.40
1
1.76
Σεϊναγιόεν
X
3.85
Ισοπαλία
2
4.40
Μάριεχαμν
Σεϊναγιόεν - Μάριεχαμν Αποδόσεις
1X2
U/O
GG/NG
| BOOKMAKER | 1 | X | 2 | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | U | O | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | GG | NG | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1.73 | 3.85 | 4.40 | 6.11% | 2.10 | 1.68 | 6.67% | 1.68 | 2.12 | 6.27% |
|
|
1.75 | 3.80 | 4.25 | 6.53% | 2.08 | 1.66 | 7.68% | 1.66 | 2.10 | 7.29% |
|
|
1.76 | 3.70 | 4.30 | 6.63% | 2.06 | 1.73 | 5.97% | 1.68 | 2.09 | 6.86% |
|
|
1.75 | 3.70 | 4.30 | 6.91% | 2.07 | 1.70 | 6.66% | 1.65 | 2.12 | 7.21% |
|
|
1.70 | 3.70 | 4.33 | 8.21% | 2.08 | 1.73 | 5.55% | 1.67 | 2.10 | 6.98% |
Betting facts
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Σεϊναγιόεν, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ