Απουσίες
Προγνωστικό
Αποδόσεις
Στατιστικά
Διαιτητής
G. Kubler Γήπεδο
Stade Marie-Marvingt (25.000) Απόσταση
137 χλμ. Καιρός
Αίθριος
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Πιθανές Ενδεκάδες
Λοριάν
Απουσίες
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Erwan Colas | Ε | 1/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
4 | |
| Lucas Buades | Ε | 5/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
1 | |
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Noah Mbamba | Μ | 32/1 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
0 | |
| Aiyegun Tosin | Ε | 1/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
0 | |
Tιμωρημένοι
Τραυματίες
Άρρωστοι
Αμφίβολοι
Επιστρέφουν
Άλλοι λόγοι
Αγώνες που απουσιάζουν
Λε Μαν - Λοριάν Προγνωστικά
Ομάδα
Θέση
Goal/Goal
1.5+
2.5+
Τελ. 5
Εκτίμηση από Mάνος Κασσωτάκης
10η
100%
100%
80%
13η
60%
60%
60%
Η Λε Μαν έφερε δεύτερη σερί ισοπαλία, αυτή τη φορά με 2-2 εντός έδρας με τη Λανς, παραμένει χωρίς νίκη. Η Λοριάν έρχεται και αυτή από εντός έδρας 2-2, με αντίπαλο την Τουλούζ, οι αποδόσεις της δίνουν προβάδισμα. Εκτιμούμε ότι η Λε Μαν μπορεί να αποφύγει την ήττα, άσος με DNB.
ΨΗΦΙΣΕ
Εσύ που θα πόνταρες;
Ψήφισε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
Λε Μαν - Λοριάν
1
3.00
X
3.65
2
5.00
1
3.00
Λε Μαν
X
3.65
Ισοπαλία
2
5.00
Λοριάν
Λε Μαν - Λοριάν Αποδόσεις
1X2
U/O
GG/NG
| BOOKMAKER | 1 | X | 2 | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | U | O | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | GG | NG | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
3.00 | 3.15 | 2.55 | 4.12% | 1.80 | 2.03 | 4.60% | 1.73 | 2.05 | 6.18% |
|
|
2.87 | 3.35 | 2.50 | 4.48% | 1.88 | 1.93 | 4.77% | 1.70 | 2.07 | 6.66% |
|
|
2.90 | 3.20 | 2.55 | 4.72% | 1.92 | 1.87 | 5.27% | 1.66 | 2.16 | 6.14% |
|
|
1.72 | 3.60 | 5.00 | 5.59% | 3.00 | 1.40 | 4.55% | 1.26 | 3.40 | 8.07% |
|
|
2.90 | 3.10 | 2.55 | 5.62% | 1.91 | 1.91 | 4.50% | 1.67 | 2.10 | 6.98% |
|
|
2.90 | 3.15 | 2.50 | 5.86% | 1.73 | 2.00 | 7.24% | 1.73 | 2.00 | 7.24% |
|
|
1.70 | 3.65 | 4.40 | 8.21% | 1.26 | 3.20 | 9.60% | |||
Betting facts
Η ομάδα Λε Μαν έχει φέρει 5 φορές το αποτέλεσμα ισοπαλία στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Λε Μαν, έχει επαληθευτεί 5 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ