Απουσίες
Προγνωστικό
Αποδόσεις
Στατιστικά
Διαιτητής
Ιόσου Γκαλέκ Γήπεδο
UD Almería Stadium (21.350) Απόσταση
780 χλμ. Καιρός
Αίθριος
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Πιθανές Ενδεκάδες
Μπούργος
Απουσίες
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Uriel Rodriguez Isaias | Α | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
5 | |
| Ely Rodrigo | Α | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
2 | |
| Guedes Gui | Μ | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
6 | |
| Stefan Dzodic | Μ | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
1 | |
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Bruno Iribarne | Τ | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
1 | |
| Alex Lizancos | Α | 1/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
6 | |
| Sergio Gonzalez | Α | 1/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
3 | |
| Kevin Appin | Μ | 2/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
2 | |
| Marcelo Exposito | Μ | 3/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
1 | |
Tιμωρημένοι
Τραυματίες
Άρρωστοι
Αμφίβολοι
Επιστρέφουν
Άλλοι λόγοι
Αγώνες που απουσιάζουν
Αλμερία - Μπούργος Προγνωστικά
Ομάδα
Θέση
Goal/Goal
1.5+
2.5+
Τελ. 5
Εκτίμηση από Γιώργος Γκάτος
3η
25%
62.5%
37.5%
6η
62.5%
62.5%
62.5%
Η Αλμερία έχει βελτιώσει αισθητά την εικόνα της φέτος, ειδικά ανασταλτικά, και το διπλό επί της Μαγιόρκα την έφερε σε 4η σερί νίκη. Ο Πιμιέντα έχει βάλει τάξη στην ομάδα, που έχει δεχθεί μόλις τέσσερα γκολ σε επτά αγωνιστικές. Η Μπούργος βρίσκεται επίσης σε καλό φεγγάρι, με τρεις διαδοχικές νίκες και πέντε ματς χωρίς ήττα, στηριζόμενη κυρίως στην άμυνά της. Ωστόσο, εδώ ο βαθμός δυσκολίας ανεβαίνει και η Αλμερία έχει περισσότερη ποιότητα και επιλογές. Περιμένουμε ελεγχόμενο ματς, όπως δείχνουν και τα πρόσφατα των δύο.
ΨΗΦΙΣΕ
Εσύ που θα πόνταρες;
Ψήφισε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
Αλμερία - Μπούργος
1
1.60
X
4.33
2
6.20
1
1.60
Αλμερία
X
4.33
Ισοπαλία
2
6.20
Μπούργος
Αλμερία - Μπούργος Αποδόσεις
1X2
U/O
GG/NG
| BOOKMAKER | 1 | X | 2 | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | U | O | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | GG | NG | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1.57 | 4.10 | 6.00 | 4.54% | 1.98 | 1.83 | 4.90% | 1.88 | 1.85 | 6.76% |
|
|
1.54 | 4.20 | 6.00 | 5.13% | 1.95 | 1.85 | 5.07% | 1.92 | 1.84 | 6.04% |
|
|
1.58 | 4.05 | 5.50 | 5.81% | 1.94 | 1.82 | 6.10% | 1.88 | 1.85 | 6.76% |
|
|
1.57 | 4.00 | 5.50 | 6.43% | 1.92 | 1.82 | 6.57% | 1.88 | 1.82 | 7.52% |
|
|
1.50 | 4.15 | 6.20 | 6.45% | 2.00 | 1.78 | 5.82% | 1.88 | 1.88 | 6.00% |
|
|
1.53 | 4.33 | 5.25 | 6.98% | 1.95 | 1.85 | 5.07% | 1.91 | 1.80 | 7.33% |
|
|
1.60 | 3.90 | 4.85 | 8.05% | 1.82 | 1.75 | 10.78% | |||
Betting facts
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Αλμερία, έχει επαληθευτεί 7 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ