Απουσίες
Προγνωστικό
Αποδόσεις
Στατιστικά
Γήπεδο
Estadio Municipal de Castalla (15.500) Απόσταση
862 χλμ. Καιρός
Άστατος
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Πιθανές Ενδεκάδες
Θέουτα
Απουσίες
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Amir Saipi | Τ | 1/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
1 | |
| Fabrizio Brignani | Α | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
8 | |
| Jeremy Mellot | Α | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
0 | |
| Matias Orozco | Μ | 4/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
1 | |
| Jari Vlak | Μ | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
1 | |
| Rodrigo Rego | Ε | 6/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
1 | |
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Adrian Lapena | Α | 14/1 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
4 | |
| Alex Petxa | Α | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
3 | |
| Carlos Redruello Nimo | Α | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
2 | |
| Anuar | Μ | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
4 | |
| Kenneth Mamah | Ε | 9/3 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
6 | |
| Cedric Teguia | Ε | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
3 | |
| Omar Sadik | Ε | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
1 | |
| Edgar Sevikyan | Ε | 3/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
1 | |
Tιμωρημένοι
Τραυματίες
Άρρωστοι
Αμφίβολοι
Επιστρέφουν
Άλλοι λόγοι
Αγώνες που απουσιάζουν
Καστεγιόν - Θέουτα Προγνωστικά
Ομάδα
Θέση
Goal/Goal
1.5+
2.5+
Τελ. 5
Εκτίμηση από Mάνος Κασσωτάκης
2η
37.5%
75%
37.5%
21η
62.5%
100%
50%
Η Καστεγιόν κέρδισε 2-0 τη Λεγανές στη Μαδρίτη. ήταν η πέμπτη σερί νίκη της και την κράτησε στην κορυφή. Η Εϊμπάρ όμως νίκησε το Σάββατο και την άφησε δύο βαθμούς πίσω, θέλει νίκη για να ξαναπάρει την πρωτιά και η αποστολή της δείχνει εύκολη. Η Θέουτα είναι προτελευταία, έκανε την πρώτη της νίκη κερδίζοντας με 3-1 τη Ρεάλ Σοσιεδάδ Β' που βρέθηκε να παίζει με 9 παίκτες. Αναμενόμενα μικρή η απόδοση του άσου, ανεβαίνει το Over 3,5.
ΨΗΦΙΣΕ
Εσύ που θα πόνταρες;
Ψήφισε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
Καστεγιόν - Θέουτα
1
1.27
X
6.33
2
10.50
1
1.27
Καστεγιόν
X
6.33
Ισοπαλία
2
10.50
Θέουτα
Καστεγιόν - Θέουτα Αποδόσεις
1X2
U/O
GG/NG
| BOOKMAKER | 1 | X | 2 | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | U | O | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | GG | NG | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1.27 | 6.00 | 10.50 | 4.70% | 2.90 | 1.39 | 6.04% | 1.76 | 1.98 | 6.82% |
|
|
1.27 | 5.90 | 10.50 | 4.95% | 3.10 | 1.37 | 4.99% | 1.67 | 2.12 | 6.59% |
|
|
1.27 | 5.75 | 10.00 | 5.78% | 3.10 | 1.36 | 5.47% | 1.67 | 2.10 | 6.98% |
|
|
1.25 | 6.00 | 10.50 | 5.83% | 3.00 | 1.35 | 6.90% | 1.73 | 2.05 | 6.18% |
|
|
1.25 | 6.33 | 9.50 | 5.95% | 2.90 | 1.37 | 6.96% | 1.71 | 2.00 | 7.82% |
|
|
1.22 | 6.10 | 9.40 | 8.26% | 3.00 | 1.34 | 7.37% | 1.72 | 1.98 | 7.96% |
Betting facts
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Καστεγιόν, έχει επαληθευτεί 5 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ