Απουσίες
Προγνωστικό
Αποδόσεις
Στατιστικά
Διαιτητής
Μπερτ Βερμπέκε (Βέλγιο) Γήπεδο
Achter de Kazerne (18.500) Απόσταση
72 χλμ. Καιρός
Αίθριος
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Πιθανές Ενδεκάδες
Σεντ Τρούιντεν
Απουσίες
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Tijn Van Ingelgom | Τ | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
7 | |
| Tommy St. Jago | Α | 28/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
12 | |
| Gora Diouf | Α | 18/1 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
6 | |
| L. Hjelde | Α | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
6 | |
| Dikeni-Rafid Salifou | Μ | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
5 | |
| Shina Ayodele | Ε | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
2 | |
| Keano Vanrafelghem | Ε | 16/3 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
2 | |
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Shogo Taniguchi | Α | 35/1 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
2 | |
| Frederic Soelle | Ε | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
6 | |
| Arbnor Muja | Ε | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
3 | |
Tιμωρημένοι
Τραυματίες
Άρρωστοι
Αμφίβολοι
Επιστρέφουν
Άλλοι λόγοι
Αγώνες που απουσιάζουν
Μαλίν - Σεντ Τρούιντεν Προγνωστικά
Ομάδα
Θέση
Goal/Goal
1.5+
2.5+
Τελ. 5
Εκτίμηση
14η
37.5%
75%
50%
12η
50%
100%
62.5%
Η Μαλίν θέλει να εκμεταλλευτεί την έδρα της και να επιστρέψει στα θετικά αποτελέσματα, όμως η Σιντ Τρούιντεν έχει δείξει πως διαθέτει την ποιότητα να γίνει επικίνδυνη απέναντι σε κάθε αντίπαλο. Το παιχνίδι αναμένεται να έχει καλό ρυθμό, με τις δύο ομάδες να αναζητούν τις ευκαιρίες τους. Η φιλοξενούμενη έχει την ποιότητα για να πάρει το διπλό.
11/10
20:15
Αγώνας
Μαλίν - Σεντ Τρούιντεν
Σημείο
2
Stake
10.00
Result
4-3
Profit
-10.00
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΨΗΦΙΣΕ
Εσύ που θα πόνταρες;
Ψήφισε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
Μαλίν - Σεντ Τρούιντεν
1
3.14
X
3.55
2
2.35
1
3.14
Μαλίν
X
3.55
Ισοπαλία
2
2.35
Σεντ Τρούιντ.
Μαλίν - Σεντ Τρούιντεν Αποδόσεις
1X2
U/O
GG/NG
| BOOKMAKER | 1 | X | 2 | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | U | O | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | GG | NG | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
3.00 | 3.55 | 2.30 | 4.74% | 2.18 | 1.70 | 4.48% | 1.55 | 2.37 | 6.29% |
|
|
3.00 | 3.45 | 2.32 | 5.14% | 2.35 | 1.61 | 4.46% | 1.52 | 2.42 | 6.64% |
|
|
3.05 | 3.40 | 2.31 | 5.20% | 2.22 | 1.66 | 5.02% | 1.52 | 2.43 | 6.49% |
|
|
3.05 | 3.45 | 2.25 | 5.85% | 2.15 | 1.69 | 5.38% | 1.55 | 2.35 | 6.60% |
|
|
3.05 | 3.40 | 2.25 | 6.23% | 2.15 | 1.67 | 6.01% | |||
|
|
2.92 | 3.35 | 2.35 | 6.24% | 2.17 | 1.66 | 5.95% | 1.52 | 2.42 | 6.64% |
|
|
3.14 | 3.40 | 2.20 | 6.29% | 2.12 | 1.66 | 6.90% | 1.54 | 2.35 | 6.97% |
|
|
2.88 | 3.40 | 2.25 | 7.90% | 2.15 | 1.67 | 6.01% | 1.57 | 2.25 | 7.53% |
Betting facts
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Μαλίν, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ