Απουσίες
Προγνωστικό
Αποδόσεις
Στατιστικά
Γήπεδο
OTC Stadion (5.080) Απόσταση
605 χλμ. Καιρός
Αίθριος
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Απουσίες
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Onni Tiihonen | Μ | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
19 | |
| Lamine Ghezali | Ε | 2/2 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
2 | |
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Matej Markovic | Τ | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
1 | |
| Till Cissokho | Α | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
1 | |
| Ilmo Toivonen | Μ | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
28 | |
| David Ezeh | Ε | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
17 | |
Tιμωρημένοι
Τραυματίες
Άρρωστοι
Αμφίβολοι
Επιστρέφουν
Άλλοι λόγοι
Αγώνες που απουσιάζουν
Ούλου - Ελσίνκι Προγνωστικά
Ομάδα
Θέση
Goal/Goal
1.5+
2.5+
Τελ. 5
Εκτίμηση
6η
38.5%
50%
34.6%
2η
42.3%
73.1%
57.7%
Πρώτη νίκη για την Ούλου στη διαδικασία των πλέι οφ, κάτι που της δίνει ψυχολογία για την ομολογουμένως δύσκολη συνέχεια, στην προσπάθεια που κάνει για την κατάληψη της 4ης θέσης, που μπορεί υπό προϋποθέσεις να δώσει ευρωπαϊκό εισιτήριο. Πλέον θέλει και το πρώτο θετικό αποτέλεσμα στο νέο της γήπεδο, καθώς μετράει 2 ήττες σε αντίστοιχες προσπάθειες. Από την άλλη η Ελσίνκι «ξεμπούκωσε» επιθετικά και σκοράρει ανελλιπώς στα τελευταία ματς. Μάλιστα, με το αήττητο σερί των 5 αγώνων έχει καλύψει σημαντικό έδαφος και με νίκη σήμερα θα μειώσει τη διαφορά από την κορυφή στους 4 βαθμούς, βάζοντας «φωτιά» στη μάχη του τίτλου. Προβάδισμα στη φορμαρισμένη Ελσίνκι.
12/10
19:00
Αγώνας
Ούλου - Ελσίνκι
Σημείο
2
Stake
13.00
Result
3-4
Profit
+9.75
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΨΗΦΙΣΕ
Εσύ που θα πόνταρες;
Ψήφισε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
Ούλου - Ελσίνκι
1
4.90
X
3.95
2
1.75
1
4.90
Ούλου
X
3.95
Ισοπαλία
2
1.75
Ελσίνκι
Ούλου - Ελσίνκι Αποδόσεις
1X2
U/O
GG/NG
| BOOKMAKER | 1 | X | 2 | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | U | O | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | GG | NG | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
4.80 | 3.95 | 1.65 | 6.33% | 2.08 | 1.70 | 6.46% | 1.72 | 2.07 | 6.06% |
|
|
4.25 | 3.80 | 1.75 | 6.53% | 2.00 | 1.72 | 7.53% | 1.70 | 2.05 | 7.07% |
|
|
4.60 | 3.85 | 1.68 | 6.75% | 2.04 | 1.75 | 5.80% | 1.74 | 2.01 | 6.74% |
|
|
4.45 | 3.75 | 1.72 | 6.78% | 2.05 | 1.72 | 6.47% | 1.70 | 2.05 | 7.07% |
|
|
4.75 | 3.90 | 1.64 | 7.12% | 2.02 | 1.70 | 7.69% | 1.70 | 2.02 | 7.69% |
|
|
4.90 | 3.60 | 1.65 | 8.08% | 2.08 | 1.72 | 5.85% | 1.68 | 2.08 | 7.06% |
|
|
4.50 | 3.80 | 1.65 | 8.38% | 2.08 | 1.73 | 5.55% | 1.75 | 2.00 | 6.67% |
Betting facts
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Ούλου, έχει επαληθευτεί 8 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ