Απουσίες
Προγνωστικό
Αποδόσεις
Στατιστικά
Διαιτητής
Τζ. Ντίκερσον Γήπεδο
CITYPARK (22.423) Απόσταση
2.953 χλμ. Καιρός
Αίθριος
Α΄ Γύρος: ΛA Γκάλαξι - Σεντ Λούις 1-3
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Απουσίες
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Kyle Hiebert | Α | 22/1 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
20 | |
| Pompeu Celio | Ε | 1/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
16 | |
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Riqui Puig | Μ |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
59 | ||
| Elijah Wynder | Μ | 1/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
8 | |
| Joseph Paintsil | Ε | 2/1 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
4 | |
| Klauss Joao | Ε | 2/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
0 | |
Tιμωρημένοι
Τραυματίες
Άρρωστοι
Αμφίβολοι
Επιστρέφουν
Άλλοι λόγοι
Αγώνες που απουσιάζουν
Σεντ Λούις - ΛΑ Γκάλαξι Προγνωστικά
Ομάδα
Goal/Goal
1.5+
2.5+
Τελ. 5
Εκτίμηση από Λάμπρος Λυριτζής
70.4%
88.9%
55.6%
75%
89.3%
64.3%
Το Σεντ Λούις συνεχίζει την απίστευτη πορεία του προς την κορυφή της Δυτικής Περιφέρειας. Μετρά 13 νίκες και 6 ισοπαλίες στους 19 τελευταίους αγώνες σε πρωτάθλημα και Κύπελλο και επιπλέον παραμένει αήττητο σε 7 αναμετρήσεις με το Λος Άντζελες Γκάλαξι. Οι αριθμοί είναι τόσο εντυπωσιακοί που δεν μπορεί να υπάρξει καμία σκέψη για κόντρα της γηπεδούχου ομάδας.
ΨΗΦΙΣΕ
Εσύ που θα πόνταρες;
Ψήφισε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
Σεντ Λούις - ΛΑ Γκάλαξι
1
1.50
X
5.00
2
6.50
1
1.50
Σεντ Λούις
X
5.00
Ισοπαλία
2
6.50
ΛΑ Γκάλαξι
Σεντ Λούις - ΛΑ Γκάλαξι Αποδόσεις
1X2
U/O
GG/NG
| BOOKMAKER | 1 | X | 2 | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | U | O | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | GG | NG | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1.48 | 4.50 | 6.50 | 4.92% | 2.88 | 1.40 | 5.79% | 1.50 | 2.50 | 6.25% |
|
|
1.49 | 4.65 | 6.00 | 5.02% | 2.92 | 1.40 | 5.37% | 1.51 | 2.46 | 6.43% |
|
|
1.47 | 4.60 | 6.40 | 5.12% | 2.95 | 1.39 | 5.52% | 1.50 | 2.48 | 6.53% |
|
|
1.47 | 5.00 | 5.50 | 5.85% | 2.95 | 1.40 | 5.06% | 1.52 | 2.42 | 6.64% |
|
|
1.48 | 4.60 | 5.90 | 5.89% | 2.75 | 1.43 | 5.92% | 1.55 | 2.35 | 6.60% |
|
|
1.47 | 4.75 | 5.75 | 6.08% | 2.95 | 1.37 | 6.45% | 1.48 | 2.45 | 7.74% |
|
|
1.50 | 4.75 | 5.33 | 6.09% | 2.85 | 1.38 | 7.02% | 1.52 | 2.40 | 6.94% |
|
|
1.47 | 4.70 | 5.80 | 6.14% | 2.80 | 1.40 | 6.67% | 1.55 | 2.40 | 5.82% |
Betting facts
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Σεντ Λούις, έχει επαληθευτεί 9 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ