Απουσίες
Προγνωστικό
Αποδόσεις
Στατιστικά
Διαιτητής
Ντάνιελ Ζαμόρα (Αργεντινή) Γήπεδο
Eva Perón (22.000) Απόσταση
237 χλμ. Καιρός
Αίθριος
Σχόλια:
Κεκλεισμένων των θυρών.
Σαρμιέντο - Μπαράκας Σεντράλ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Απουσίες
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Ulises Gimenez | Α | 7/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
1 | |
| Mauricio Martinez | Μ | 22/2 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
1 | |
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Damian Martinez | Α | 14/1 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
1 | |
| Tomas Porra | Μ | 25/1 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
3 | |
| Jhonatan Candia | Ε | 23/1 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
1 | |
Tιμωρημένοι
Τραυματίες
Άρρωστοι
Αμφίβολοι
Επιστρέφουν
Άλλοι λόγοι
Αγώνες που απουσιάζουν
Σαρμιέντο - Μπαράκας Σεντράλ Προγνωστικά
Ομάδα
Θέση
Goal/Goal
1.5+
2.5+
Τελ. 5
Εκτίμηση από Γιάννης Σελαλμαζίδης
13η
55.2%
75.9%
48.3%
14η
44.8%
58.6%
27.6%
Αναδείχτηκε ισόπαλη (1-1) με την πανίσχυρη Ρίβερ Πλέιτ και έκανε σημαντικό βήμα για να εξασφαλίσει θέση στα πλέι οφ. Τιμωρήθηκε για τα προβλήματα που αντιμετώπισαν κατά την είσοδο στο γήπεδο οι οπαδοί των φιλοξενούμενων, ενώ σημαντικές είναι οι επιστροφές των Χιμένες (Α) και Μαρτίνες (Μ). Δεύτερη σερί νίκη για την Μπαράκας Σεντράλ, εντός έδρας με 2-0 επί της Ουρακάν και διεκδικεί με αξιώσεις την παρουσία της στην τελική φάση του πρωταθλήματος. Εκτός με απόφαση προπονητή ο σημαντικός Μοράλες (Ε). Δύσκολα θα κάνει το τρία στα τρία στο Χουνίν.
20/10
01:00
Αγώνας
Σαρμιέντο - Μπαράκας Σεντράλ
Σημείο
1Χ & Under 3,5
Stake
5.00
Result
1-1
Profit
+3.50
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΨΗΦΙΣΕ
Εσύ που θα πόνταρες;
Ψήφισε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
Σαρμιέντο - Μπαράκας Σεντράλ
1
2.35
X
3.00
2
3.60
1
2.35
Σαρμιέντο
X
3.00
Ισοπαλία
2
3.60
Μπαράκας Σεν.
Σαρμιέντο - Μπαράκας Σεντράλ Αποδόσεις
1X2
U/O
GG/NG
| BOOKMAKER | 1 | X | 2 | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | U | O | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | GG | NG | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
2.32 | 3.00 | 3.45 | 5.14% | 1.52 | 2.52 | 5.19% | 2.08 | 1.71 | 6.15% |
|
|
2.25 | 3.00 | 3.60 | 5.26% | 1.48 | 2.60 | 5.69% | 2.20 | 1.62 | 6.70% |
|
|
2.30 | 3.00 | 3.45 | 5.48% | 1.53 | 2.52 | 4.80% | 2.05 | 1.72 | 6.47% |
|
|
2.35 | 3.00 | 3.30 | 5.83% | 1.51 | 2.50 | 5.86% | 2.06 | 1.70 | 6.86% |
|
|
2.33 | 3.00 | 3.33 | 5.91% | 1.50 | 2.50 | 6.25% | 2.10 | 1.66 | 7.29% |
|
|
2.30 | 2.95 | 3.35 | 6.74% | 1.48 | 2.45 | 7.74% | 2.07 | 1.70 | 6.66% |
|
|
2.32 | 2.92 | 3.25 | 7.51% | 1.50 | 2.48 | 6.53% | 2.06 | 1.69 | 7.16% |
Betting facts
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Σαρμιέντο, έχει επαληθευτεί 5 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ