Απουσίες
Προγνωστικό
Αποδόσεις
Στατιστικά
Διαιτητής
Γιαν Μόρτεν Τενόι (Νορβηγία) Γήπεδο
Nye Nadderud Stadion Απόσταση
118 χλμ. Καιρός
Βροχή
Α΄ Γύρος: Οντ - Στάμπαεκ 2-2
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Απουσίες
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Villads Rasmussen | Μ | 18/1 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
1 | |
| Mukhtar Adamu | Μ | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
16 | |
| Abduljeleel Abdulateef | Ε | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
16 | |
Tιμωρημένοι
Τραυματίες
Άρρωστοι
Αμφίβολοι
Επιστρέφουν
Άλλοι λόγοι
Αγώνες που απουσιάζουν
Στάμπαεκ - Οντ Γκρένλαντ Προγνωστικά
Ομάδα
Goal/Goal
1.5+
2.5+
Τελ. 5
Εκτίμηση
53.6%
89.3%
67.9%
67.9%
78.6%
71.4%
Η Στάμπαεκ βρέθηκε για αρκετές αγωνιστικές στην κορυφή της βαθμολογίας και έδειχνε έτοιμη να κάνει την έκπληξη και να ανέβει απευθείας στα μεγάλα σαλόνια, όμως μια μίνι κοιλιά την έριξε πίσω με αποτέλεσμα να μην μπορεί να καλύψει πλέον τη διαφορά από τη 2 θέση. Η Οντ ήταν αρκετά αλλοπρόσαλλη και η έλλειψη σταθερότητας την έφεραν από νωρίς μακριά από την πρώτη δυάδα. Έτσι, θα πρέπει να τα δώσει όλα στα πλέι οφ, με το σημερινό να είναι μια καλή πρόβα τζενεράλε. G/G & Over 2,5
ΨΗΦΙΣΕ
Εσύ που θα πόνταρες;
Ψήφισε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
Στάμπαεκ - Οντ Γκρένλαντ
1
1.83
X
4.30
2
3.70
1
1.83
Στάμπαεκ
X
4.30
Ισοπαλία
2
3.70
Οντ Γκρένλαν.
Στάμπαεκ - Οντ Γκρένλαντ Αποδόσεις
1X2
U/O
GG/NG
| BOOKMAKER | 1 | X | 2 | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | U | O | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | GG | NG | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1.82 | 4.30 | 3.70 | 4.97% | 3.35 | 1.32 | 5.31% | 1.33 | 3.15 | 6.48% |
|
|
1.80 | 4.20 | 3.60 | 6.67% | 3.50 | 1.30 | 5.21% | 1.33 | 3.25 | 5.62% |
|
|
1.82 | 4.15 | 3.45 | 7.43% | 3.20 | 1.30 | 7.56% | 1.32 | 3.10 | 7.42% |
|
|
1.83 | 4.00 | 3.50 | 7.59% | 3.33 | 1.28 | 7.54% | 1.33 | 3.00 | 7.85% |
|
|
1.75 | 4.20 | 3.55 | 8.36% | 3.20 | 1.30 | 7.56% | 1.32 | 3.05 | 7.87% |
|
|
1.72 | 4.20 | 3.60 | 8.86% | 3.10 | 1.31 | 7.91% | |||
Betting facts
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Στάμπαεκ, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ