Απουσίες
Προγνωστικό
Αποδόσεις
Στατιστικά
Διαιτητής
Π. ΜακΛάγκλιν (Ιρλανδία) Γήπεδο
Oriel Park (4.500) Απόσταση
73 χλμ. Καιρός
Άστατος
Α΄ Γύρος: Σάμροκ Ρόβερς - Νταντάλκ 1-1
Σχόλια: Τελευταία αγωνιστική. Κριτήρια ισοβαθμίας: A) Συνολική διαφορά τερμάτων, B) Καλύτερη επίθεση.
Σχόλια: Τελευταία αγωνιστική. Κριτήρια ισοβαθμίας: A) Συνολική διαφορά τερμάτων, B) Καλύτερη επίθεση.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Απουσίες
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Conor Kearns | Τ | 3/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
39 | |
| Conor O'Keeffe | Α | 16/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
26 | |
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cian Barrett | Α | 1/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
14 | |
| Victor Ozhianvuna | Μ | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
24 | |
| Connor Malley | Μ | 8/2 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
18 | |
| Daniel Mandroiu | Μ | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
12 | |
| Danny Grant | Ε | 7/2 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
1 | |
Tιμωρημένοι
Τραυματίες
Άρρωστοι
Αμφίβολοι
Επιστρέφουν
Άλλοι λόγοι
Αγώνες που απουσιάζουν
Νταντάλκ - Σάμροκ Ρόβερς Προγνωστικά
Ομάδα
Goal/Goal
1.5+
2.5+
Τελ. 5
Εκτίμηση από Mάνος Κασσωτάκης
77.8%
91.7%
63.9%
55.6%
75%
50%
Η Νταντάλκ υποχώρησε στην 7η θέση μετά την ήττα της με 2-1 στην έδρα της Ντέρι, έχει εξασφαλίσει καιρό τώρα την παραμονή της μετρά όμως 7 ματς χωρίς νίκη. Η Σάμροκ Ρόβερς κέρδισε εύκολα με 4-0 την ουραγό Σάμροκ Ρόβερς και πήρε τον τίτλο, έκτο πρωτάθλημα στα 7 τελευταία χρόνια για το μεγάλο αφεντικό της Ιρλανδίας. Σε αυτό το ματς θα γίνει η απονομή και θέλει να το σηκώσει με νίκη, οι γηπεδούχοι όμως έχουν αντιρρήσεις. Ματς που προσφέρεται για θέαμα, για G/G και Over 2,5.
30/10
21:45
Αγώνας
Νταντάλκ - Σάμροκ Ρόβερς
Σημείο
G/G & Over 2,5
Stake
10.00
Result
3-1
Profit
+9.00
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΨΗΦΙΣΕ
Εσύ που θα πόνταρες;
Ψήφισε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
Νταντάλκ - Σάμροκ Ρόβερς
1
4.15
X
4.00
2
1.96
1
4.15
Νταντάλκ
X
4.00
Ισοπαλία
2
1.96
Σάμροκ Ρόβερ.
Νταντάλκ - Σάμροκ Ρόβερς Αποδόσεις
1X2
U/O
GG/NG
| BOOKMAKER | 1 | X | 2 | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | U | O | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | GG | NG | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
4.05 | 4.00 | 1.79 | 5.26% | 2.36 | 1.58 | 5.36% | 1.55 | 2.38 | 6.13% |
|
|
4.15 | 4.00 | 1.73 | 6.45% | 2.30 | 1.58 | 6.34% | 1.58 | 2.30 | 6.34% |
|
|
3.95 | 3.85 | 1.79 | 6.68% | 2.30 | 1.60 | 5.64% | 1.58 | 2.30 | 6.34% |
|
|
3.85 | 3.75 | 1.80 | 7.58% | 2.27 | 1.57 | 7.19% | 1.53 | 2.32 | 7.80% |
|
|
3.33 | 3.60 | 1.96 | 8.11% | 2.20 | 1.60 | 7.37% | 1.55 | 2.28 | 7.73% |
|
|
3.40 | 3.50 | 1.95 | 8.48% | 2.30 | 1.60 | 5.64% | 1.53 | 2.38 | 6.87% |
|
|
3.90 | 3.75 | 1.75 | 8.63% | 2.32 | 1.54 | 7.44% | 1.52 | 2.35 | 7.70% |
Betting facts
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Νταντάλκ, έχει επαληθευτεί 8 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ