Απουσίες
Προγνωστικό
Αποδόσεις
Στατιστικά
Διαιτητής
Λάσε Γκράαγκααρντ (Δανία) Γήπεδο
Right to Dream Park (9.900) Απόσταση
318 χλμ. Καιρός
Αίθριος
Α΄ Γύρος: Μίντιλαντ - Νόρντζελαντ 2-2
Απουσίες
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Souleymane Alio | Ε |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
35 | ||
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Elias Olafsson | Τ | 6/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
6 | |
| Martin Erlic | Α | 8/4 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
8 | |
| Magnus Jensen | Α | 29/4 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
6 | |
| Denil Castillo | Μ | 10/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
3 | |
| Brumado Junior | Ε | 9/1 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
19 | |
| Mikel Gogorza | Ε | 4/1 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
18 | |
Tιμωρημένοι
Τραυματίες
Άρρωστοι
Αμφίβολοι
Επιστρέφουν
Άλλοι λόγοι
Αγώνες που απουσιάζουν
Νόρντζελαντ - Μίντιλαντ Προγνωστικά
Ομάδα
Θέση
Goal/Goal
1.5+
2.5+
Τελ. 5
Εκτίμηση από Loki
4η
53.8%
76.9%
46.2%
1η
84.6%
92.3%
61.5%
Η Νόρντζελαντ έρχεται από την επικράτηση στην έδρα της Έσμπιεργκ, με την οποία πήρε την πρόκριση στην επόμενη φάση του Κυπέλλου και έσπασε το σερί των 3 ισοπαλιών που έτρεχε. Η Μίντιλαντ είναι σε πολύ καλή κατάσταση, παραμένει αήττητη μετά από τις 12 πρώτες αγωνιστικές του πρωταθλήματος και είναι στην 1η θέση του πίνακα. Αμφότερες είναι επιθετικές ομάδες και συνηθίζουν να φέρνουν υψηλά σκορ, το G/G & Over 2,5 σε αποδεκτή απόδοση.
ΨΗΦΙΣΕ
Εσύ που θα πόνταρες;
Ψήφισε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
Νόρντζελαντ - Μίντιλαντ
1
2.22
X
4.05
2
3.10
1
2.22
Νόρντζελαντ
X
4.05
Ισοπαλία
2
3.10
Μίντιλαντ
Νόρντζελαντ - Μίντιλαντ Αποδόσεις
1X2
U/O
GG/NG
| BOOKMAKER | 1 | X | 2 | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | U | O | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | GG | NG | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
2.22 | 3.95 | 2.90 | 4.62% | 2.57 | 1.52 | 4.49% | 1.45 | 2.60 | 6.91% |
|
|
2.14 | 4.05 | 2.95 | 5.05% | 2.70 | 1.46 | 5.24% | 1.43 | 2.73 | 6.16% |
|
|
2.15 | 3.80 | 3.05 | 5.32% | 2.45 | 1.53 | 5.82% | 1.47 | 2.55 | 6.75% |
|
|
2.20 | 3.75 | 2.90 | 6.19% | 2.50 | 1.50 | 6.25% | 1.45 | 2.60 | 6.91% |
|
|
2.05 | 3.90 | 3.10 | 6.26% | 2.55 | 1.45 | 7.56% | 1.48 | 2.55 | 6.35% |
|
|
2.15 | 3.80 | 2.90 | 6.81% | 2.50 | 1.50 | 6.25% | 1.44 | 2.62 | 7.07% |
|
|
2.15 | 3.70 | 2.95 | 6.92% | 2.55 | 1.47 | 6.75% | 1.44 | 2.57 | 7.71% |
Betting facts
Η ομάδα Νόρντζελαντ έχει φέρει 5 φορές το αποτέλεσμα ισοπαλία στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Νόρντζελαντ, έχει επαληθευτεί 5 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ